Śmiertelny wypadek motocyklowy w Poznaniu…
Piotr Jędrzejak
7 sierpnia 2012

„Nawet jadąc przepisowo, coś może się nie udać.”

W niedzielę około godziny 13 z kilkoma minutami w Poznaniu, ulica Krzywa/Głogowska, dzielnica Górczyn miał miejsce wypadek. Kierowca taksówki wymusił pierwszeństwo i skończyło się, jak się skończyło. Niestety chłopak zmarł.

Często przejeżdżam tym skrzyżowaniem, gdyż jest to moja droga do pracy i z pracy. Miałem juz kilka takich sytuacji w tym samym miejscu, ale jakoś udało mi się wybronić i przeżyć mimo wszystko.

Przesyłam zdjęcia z miejsca wypadku – może uratują kogoś innego. To jest przykład na to, iż nawet jadąc przepisowo, coś może się nie udać. Trzeba być bardzo czujnym jadąc motocyklem. Najsmutniejsze jest, iż sprawca – jak się później okazało był na podwójnym gazie – nie miał ani grama skruchy. Jeszcze te obelgi; ludzie go na miejscu chcieli prawie zlinczować. Obelgi sprawcy to było ostanie, co słyszał kierowca motocykla…

Pozdrawiam, Janusz Gierwat – JAŚ-GSXR1300

Taką wiadomość otrzymaliśmy na naszą skrzynkę redakcyjną. Wszelki komentarz wydaje się być zbędny, Janusz napisał już wszystko. Uważajcie na siebie, na wymienione skrzyżowanie i zawsze miejcie oczy dookoła głowy… Rodzinie i bliskim zmarłego motocyklisty składamy najszczersze kondolencje.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły