Skradziono kask z miejsca śmierci motocyklisty!
Piotr Jędrzejak
19 listopada 2012

Od naszych czytelników otrzymaliśmy ostatnio alarmujący apel. Poszukiwany jest złodziej kasku, ale przede wszystkim sam kask, który jeszcze do niedawna wisiał na krzyżu postawionym w miejscu śmiertelnego wypadku motocyklisty… Przeczytajcie:

UWAGA! [+18]
W dniu 11.XI.2012 roku w godzinach wieczornych został skradziony z krzyża postawionego na al. Włókniarzy w Łodzi – w miejscu śmierci Blefta – kask Schuberth, który dzień wcześniej został tam zamontowany. Kask ten miał Bartek w momencie śmierci i umieszczenie kasku na krzyżu miało duże znaczenie dla rodziny. Jeżeli ktoś Was usłyszałby od kogoś o losach tego kasku proszę o kontakt – xanton(małpka)op.pl. Osoba, która ukradła kask to hiena i oby poniosła zasłużoną karę. Proszę udostępniajcie ten post – może dzięki temu oda się odzyskać go. Zamieszczam zdjęcia, jedno dość drastyczne ale niech podkreśli zachowanie złodzieja.

Jeżeli posiadacie jakiekolwiek informacje o kasku lub złodzieju, piszcie maile!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły