Sklep MotoRmanii dealerem Motto Wear

- MotoRmania

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jeansów Motto Wear w naszym sklepie. Na miejscu posiadamy zawsze co najmniej 40 par w wersjach dla kobiet i mężczyzn.

Wszystkie jeansy są wzmocnione kevlarem oraz posiadają ochraniacze w kolanach. W opcji jest możliwość dokupienia ochraniaczy biodrowych do każdego modelu spodni. Szczególnie polecamy bestsellery: City X w cenie 389 zł, Riser za 499 zł oraz Galante za 469 zł. Dostępne są także najnowsze modele dla pań kolekcji 2014: Rezista za 559 zł i Stella za 499 zł. Sprawdź i wybierz coś dla siebie!

BMWS1000R-test

Redakcja MotoRmanii jeździ w Motto Wearach. Polecamy!

Oferta jest dostępna na www.Sklep.MotoRmania.com.pl.
Przypominamy, że nasz sklep jako jeden z nielicznych sklepów internetowych posiada realne zaplecze. Codziennie do Waszej dyspozycji jest 3 sprzedawców-doradców oraz duży wybór towarów wyeksponowanych na powierzchni 200 m2, wszystko niemal w centrum Warszawy, w zagłębiu motocyklowym przy al. Prymasa Tysiąclecia 74 B. Nasze towary są objęte 2 letnią gwarancją, zwroty towarów oraz wymiany nie stanowią żadnego problemu, ponieważ rozumiemy, że zakupy na odległość nie zawsze są trafione, a nam zależy na Twojej 100% satysfakcji. Zapraszamy do nas.

Dostępne na www.Sklep.MotoRmania.com.pl
Al. Prymasa Tysiąclecia 74 B
01-424 Warszawa
e-mail: [email protected]
mob. +48 664 163 035
tel. +48 22 877 24 86
gg: 8886121

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl