Sklep MotoRmania.com.pl radzi – czas sprawdzić akumulator

- MotoRmania

Za oknem robi się coraz cieplej, więc pewnie i Ty już szykujesz motocykl do pierwszej wiosennej przejażdżki. Warto zajrzeć do akumulatora i sprawdzić jego stan.

informacja prasowa

Jeśli słabo lub w ogóle nie kręci, to większości przypadków wystarczy go podładować i motocykl odpali. Jednak nasze długoletnie motocyklowe doświadczenie podpowiada, że wiele baterii odmówi zupełnie posłuszeństwa. Jeśli i Tobie się to przydarzy, to dzwoń do nas, pisz lub po prostu kliknij na www.Sklep.MotoRmania.com.pl i zamów akumulator do swojego motocykla. W naszym sklepie posiadamy od ręki akumulatory do niemal wszystkich marek i modeli motocykli oraz skuterów. Zamówienia złożone do godz. 12:00 są dostarczane do odbiorcy już na drugi dzień. W razie pytań lub wątpliwości nasi sprzedawcy Ci podpowiedzą, jak dobrać akumulator, przygotować oraz poprawnie zamontować w motocyklu.

Akumulatory w Sklepie MotoRmania (klik)!

Akumulatory motocyklowe Unibat, ładowarki oraz wiele innych akcesoriów eksploatacyjnych znajdziesz w sklepie internetowym www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/ 877-24-86.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl