Sklep MotoRmania.com.pl radzi – czas sprawdzić akumulator
MotoRmania
25 lutego 2016

Za oknem robi się coraz cieplej, więc pewnie i Ty już szykujesz motocykl do pierwszej wiosennej przejażdżki. Warto zajrzeć do akumulatora i sprawdzić jego stan.

informacja prasowa

Jeśli słabo lub w ogóle nie kręci, to większości przypadków wystarczy go podładować i motocykl odpali. Jednak nasze długoletnie motocyklowe doświadczenie podpowiada, że wiele baterii odmówi zupełnie posłuszeństwa. Jeśli i Tobie się to przydarzy, to dzwoń do nas, pisz lub po prostu kliknij na www.Sklep.MotoRmania.com.pl i zamów akumulator do swojego motocykla. W naszym sklepie posiadamy od ręki akumulatory do niemal wszystkich marek i modeli motocykli oraz skuterów. Zamówienia złożone do godz. 12:00 są dostarczane do odbiorcy już na drugi dzień. W razie pytań lub wątpliwości nasi sprzedawcy Ci podpowiedzą, jak dobrać akumulator, przygotować oraz poprawnie zamontować w motocyklu.

Akumulatory w Sklepie MotoRmania (klik)!

Akumulatory motocyklowe Unibat, ładowarki oraz wiele innych akcesoriów eksploatacyjnych znajdziesz w sklepie internetowym www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/ 877-24-86.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły