Salon Yamaha Motorland Wrocław w nowym miejscu

- Piotr Jędrzejak

W dniu 1 października Motorland, autoryzowany salon Yamahy we Wrocławiu, zmienia lokalizację.

Po latach spędzonych w budynku przy ul. Żegiestowskiej 3, od 1 października firma Motorland przenosi sprzedaż i serwis marki Yamaha Motor do nowoczesnego kompleksu zlokalizowanego przy ul. Starachowickiego 21-25.

Na dolnośląskim rynku motocyklowym salon Motorland zasłynął z bogatej oferty jednośladów, pojazdów ROV i sprzętu marine marki Yamaha Motor, a także z przyjaznej obsługi i profesjonalnego serwisu. Chcąc zachować najwyższą jakość świadczonych usług, firma Motorland podjęła decyzję o zmianie siedziby. Od 1 października sprzedaż i serwis będą prowadzone w salonie zlokalizowanym przy ul. Starachowickiego 21-25 na wrocławskich Krzykach. Nowoczesny, wygodnie zlokalizowany zespół budynków (dawny dealer samochodowy) będzie mieścił recepcję, przestrzeń ekspozycyjną zaaranżowaną zgodnie z najnowszymi standardami Yamaha Motor, duży serwis oraz parking dla klientów.

Zapraszamy do wizyty w nowej siedzibie Motorland we Wrocławiu!m mo

Nowe dane adresowe Autoryzowanego Dealera Yamaha, firmy Motorland:
ul. Strachowskiego 21-25
52-210 Wrocław

Numery telefonów:
601 704 580 – salon
699 994 193 – części
699 994 194 – serwis

www.motorland.yamaha-motor.pl

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl