Salon Yamaha Motorland Wrocław w nowym miejscu
Piotr Jędrzejak
27 września 2018

W dniu 1 października Motorland, autoryzowany salon Yamahy we Wrocławiu, zmienia lokalizację.

Po latach spędzonych w budynku przy ul. Żegiestowskiej 3, od 1 października firma Motorland przenosi sprzedaż i serwis marki Yamaha Motor do nowoczesnego kompleksu zlokalizowanego przy ul. Starachowickiego 21-25.

Na dolnośląskim rynku motocyklowym salon Motorland zasłynął z bogatej oferty jednośladów, pojazdów ROV i sprzętu marine marki Yamaha Motor, a także z przyjaznej obsługi i profesjonalnego serwisu. Chcąc zachować najwyższą jakość świadczonych usług, firma Motorland podjęła decyzję o zmianie siedziby. Od 1 października sprzedaż i serwis będą prowadzone w salonie zlokalizowanym przy ul. Starachowickiego 21-25 na wrocławskich Krzykach. Nowoczesny, wygodnie zlokalizowany zespół budynków (dawny dealer samochodowy) będzie mieścił recepcję, przestrzeń ekspozycyjną zaaranżowaną zgodnie z najnowszymi standardami Yamaha Motor, duży serwis oraz parking dla klientów.

Zapraszamy do wizyty w nowej siedzibie Motorland we Wrocławiu!m mo

Nowe dane adresowe Autoryzowanego Dealera Yamaha, firmy Motorland:
ul. Strachowskiego 21-25
52-210 Wrocław

Numery telefonów:
601 704 580 – salon
699 994 193 – części
699 994 194 – serwis

www.motorland.yamaha-motor.pl

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły