RSV4 APRC Factory 2013 w Warszawie – nowy salon Aprilii, Motoitalia zaprasza!
MotoRmania
15 marca 2013

Już od jutra w salonie „Motoitalia” w Warszawie na ul. Puławskiej 579 będzie można przymierzyć się do nowej Aprilii RSV4 APRC Factory!

Informacja prasowa

Model na 2013 rok otrzymał ABS, drobne modyfikacje w silniku i przemodelowane owiewki oferujące lepszą aerodynamikę. W poprzednim sezonie to właśnie na tym motocyklu Max Biaggi zdobył Mistrzostwo Świata klasy Superbike i przyczynił się do zwycięstwa Aprilii w klasyfikacji producentów. W tym roku RSV4 APRC rozpoczęła rywalizację w SBK z mocnym „przytupem”. Zawodnicy na Apriliach zajęli komplet miejsc na podium w pierwszym wyścigu oraz dwa pierwsze miejsca w drugim wyścigu australijskiej rundy. Być może to dlatego, że nowa RSV4 APRC Factory ma zmienione położenie silnika w ramie dla lepszego rozkładu mas, legitymuje się mocą 184 KM na wale oraz posiada niesamowicie rozwiniętą elektronikę? Przekonaj się sam – salon Motoitalia zaprasza na otwarcie! Można wygrać okulary Oakley, kurtkę Aprilii lub bilety na MotoGP w Brnie. Zapraszamy!

Salon Motoitalia
ul. Puławska 579
Warszawa

Zobacz RSV4 2013 w akacji:

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły