Road to Zion: gumowanie na ulicach Łodzi

- Piotr Jędrzejak

Jak na pewno wiecie, czytając MotoRmanię i śledząc to, co dzieje się na scenie motocyklowej, łódzka ekipa Killing The Streets dość często pokazuje się na ulicach, robiąc to, do czego zobowiązuje nazwa.

Tym razem chłopaki wrzucili klip pod tytułem (i z takim właśnie podkładem muzycznym) Road To Zion. Możecie spodziewać się „odprężającego” latania na kole. Oczywiście takie ewolucje na drogach publicznych są nieodpowiedzialne, niebezpieczne i nie polecamy. Ale takie filmy się na tyle przyjemnie, że nie da się przerwać w połowie…

https://youtu.be/3CDTKIUUa98

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl