Rabaty topnieją w Dobrych Sklepach Motocyklowych!

- MotoRmania

W powietrzu już czuć sezon. Pewnie już grzebiesz przy swoim moto, przyznaj się! 😉 Zrób sobie jednak przerwę i pędź do Dobrych Sklepów Motocyklowych. Tylko teraz możesz tu kupić wymarzony sprzęt z naprawdę solidnym rabatem!

informacja prasowa

Sami jeździmy, więc wiemy, że przed sezonem jest sporo wydatków. Dlatego postanowiliśmy Wam nieco ulżyć w tym trudnym czasie. 😉 Przez cztery kolejne tygodnie będziemy oferować Wam sporo produktów w obniżonych cenach. Ale uwaga – im szybciej wybierzecie się do sklepu, tym większy rabat możecie uzyskać. W każdym kolejnym tygodniu rabaty topnieją – czyli się zmniejszają. Zaczynamy z grubej rury, od 25%, więc naprawdę warto się pospieszyć!

Więcej informacji o akcji Rabaty Topnieją (klik).

Lista sklepów objętych promocją (klik).

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl