Quadowcy dzieciom – wizyta w Domu Dziecka
MotoRmania
5 grudnia 2012

Święty Mikołaj jeździ quadem! 

Informacja prasowa

W dniu 01.12.2012 odbyło się spotkanie z podopiecznymi Domu Dziecka w Kórniku-Bninie k. Poznania, zorganizowane wspólnymi siłami przez Motocykle Polska Sp. z o.o., Autoryzowanego Dealera Yamaha z Poznania oraz wielu serdecznych fascynatów jazdy quadem, którzy tego dnia całymi rodzinami postanowili zrobić frajdę nie tylko sobie, ale również dzieciakom z Kórnika.

Atmosfera spotkania okazała się tak wyjątkowa, że wszyscy w ten sobotni dzień poczuliśmy się jak jedna wielka rodzina, a mali mieszkańcy domu spowodowali, że niejednemu z nas zakręciła się łza w oku. Zastanawiamy się teraz, dla kogo to wydarzenie było większym przeżyciem i doświadczeniem – dla organizatorów, czy dla podopiecznych Domu Dziecka…

Dzień rozpoczął się wspólnym śniadaniem, rozmowami i zwiedzaniem wszystkich zakątków kompleksu, którego mieszkańcy i opiekunowie byli naszymi przewodnikami. Następnie po przygotowanym przez naszego specjalistę od quadów torze w pozornie łatwym terenie, dzieci zgłębiały tajniki jazdy na czterokołowcach , zaskakując nas wszystkich swoimi umiejętnościami, zacięciem oraz ogromną ciekawością. Zabawa przerywana była jedynie słodkimi poczęstunkami. Kiedy wymarzliśmy już wszyscy, w radosnej atmosferze wspólnie zjedliśmy obiad i podzieliliśmy się prezentami, dostarczonymi kilka godzin wcześniej przez znanego wszystkim brodatego faceta w czerwonym wdzianku. Dla nas – organizatorów, prezentem były ogromne emocje, które towarzyszyły temu spotkaniu.

Tym samym dziękujemy wolontariuszom za zaangażowanie i za wspaniałą atmosferę, która spowodowała, że dzieciaki uwierzyły w „Św. Mikołaja jeżdżącego quadem”. Organizatorzy przepraszają renifery…

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły