Przeżyj motocyklową przygodę z Romet ADV!

- MotoRmania

Motocykle Romet z serii Adventure zostały stworzone, by realizować Twoje najśmielsze plany. Dobierz odpowiedni model do swoich podróżniczych potrzeb.

informacja prasowa

Nie czekaj aż przygoda znajdzie ciebie. Sam wyrusz na jej spotkanie w niezawodnym i wytrzymałym towarzystwie motocykla Romet Adventure. Niezależnie od tego, który z trzech dostępnych w rodzinie ADV modeli wybierzesz, zawsze możesz mieć pewność, że od ekscytującej przygody dzieli cię jedynie to, co na horyzoncie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rodzinę pojazdów Romet ADV tworzą trzy uzupełniające się modele – najmłodszy z nich to ADV 125 FI, który już zdążył podbić serca nie tylko początkujących motocyklowych podróżników. Aby wsiąść na ten niezwykle uniwersalny model i wyruszyć na podbój tego co nieznane, wystarczy prawo jazdy kategorii B. Nie potrzeba także wielkich umiejętności, bo niska masa, świetne wyważenie oraz kanapa usytuowana na umiarkowanej wysokości, sprawiają, że ADV 125 FI jest dziecinnie prosty w prowadzeniu i potrafi wybaczyć wiele błędów. Do dalszych eskapad zachęca również bogate wyposażenie seryjne, w którym znaleźć można przydatny w każdej trasie port USB w kokpicie, pełen zestaw kufrów podróżnych wraz ze stelażami oraz zabezpieczające podczas motocyklowych przygód solidne orurowanie. Dynamiczny, zasilany elektronicznym wtryskiem silnik pozwala cieszyć się urokami dalekich i bliskich podróży, a układ hamulcowy z system CBS oraz zawieszenie o podwyższonym skoku zapewniają odpowiednią trakcję i bezpieczeństwo.

Romet ADV 125FI pro niebiesko-szary _MG_9063

Bardziej doświadczeni podróżnicy z pewnością docenią walory Rometa ADV 250. Dynamiczny i ekonomiczny zarazem napęd zapewni chłodzony cieczą singiel z czterozaworową głowicą i elektronicznym układem wtrysku. Duże koła, nowoczesne zawieszenie oraz odpowiednia geometria sprawiają, że jego żywiołem są podróże po każdym rodzaju nawierzchni. Wydajny układ hamulcowy z systemem ABS i stelaże oraz zabezpieczające gmole w standardzie sprawiają, że ten motocykl nie boi się żadnego wyzwania.

Romet ADV 250 (2016-wzor) IMG_0016

Flagowy pojazd w rodzinie adventure to Romet ADV 400. Ten motocykl ma wszystko, co prawdziwy sprzęt podróżniczy mieć powinien. Zasilany wtryskiem paliwa silnik o dużej pojemności świetnie radzi sobie nawet na stromych podjazdach i z pełnym podróżniczym ekwipunkiem, a przystosowane do jazdy enduro regulowane zawieszenia o dużym skoku dają radę nawet w ciężkim terenie. Skuteczne hamulce z systemem ABS to ukłon w stronę bezpieczeństwa na drodze. Ten motocykl wie jak obudzić w tobie prawdziwego odkrywcę. Dla modeli ADV 250 oraz 400 Romet przygotował bogatą paletę dodatkowych podróżniczych akcesoriów. Wśród nich można znaleźć takie dodatki jak aluminiowe kufry, wzmocnienia, osłona przedniej lampy, czy handbary.

Romet ADV 400 (2017-wzor) zolty

Niezależnie od tego, co najbardziej kręci Cię w motocyklowych podróżach, w ofercie Romet Adventure znajdziesz pojazd, który spełni każde wyprawowe oczekiwania. Więcej szczegółowych informacji na temat pełnej kolekcji motocykli Romet 2018 znajdziesz na www.romet.pl.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl