„Przesyłka ekspresowa” na dvd
MotoRmania
14 sierpnia 2012

Widujesz na ulicach kurierów na skuterach? Myślisz, że mają prostą pracę? Obejrzyj „Przesyłkę ekspresową”, a Twoje postrzeganie kurierów skuterowych zmieni się diametralnie!

„Przesyłka ekspresowa” org. „Coursier” to komedia w stylu „Taxi” epatująca charakterystycznym, francuskim humorem i zawrotnym tempem akcji. Przy tym filmie nie da się nudzić. Akcja lawiruje niczym Valentino Rossi na krętym torze, a wszystko to dzięki sympatycznemu, choć nieco pechowemu kurierowi Samowi. Powiedzieć o Samie, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu byłoby mocnym naciąganiem rzeczywistości. Samowi wszystko od początku idzie pod górkę. Spóźnia się z przesyłkami, na kroku dostaje wysokie mandaty, które na domiar złego wypisuje jego własny ojciec – policjant. Czego Sam by nie zrobił – nie jest w stanie usatysfakcjonować swojego szefa, a o premii może co najwyżej pomarzyć. W przeciwieństwie do swoich kolegów kurierów, mimo starań ciągle pojawiają się na jego trasie przeciwności losu. Następuje jednak dzień, który za sprawą jednej szczególnej przesyłki odmienia wszystko o 180 stopni…

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły