Promocja w motocyklowych serwisach Hondy
MotoRmania
3 marca 2015

Honda ogłasza wiosenną promocję serwisową pod hasłem „Przygotuj swoją Hondę na przywitanie wiosny.”

informacja prasowa

Od 2 do 31 marca 2015 autoryzowani dealerzy motocykli Honda zapraszają wszystkich klientów do skorzystania z wiosennej promocji serwisowej.

Właściciele jednośladów Honda, którzy w trakcie trwania akcji zakupią olej silnikowy Honda, mogą liczyć na bezpłatne sprawdzenie stanu technicznego swojego motocykla oraz wymianę i oryginalny filtr oleju gratis.

Pozostali klienci, kontrolę stanu technicznego, mogą wykonać za jedyne 50 zł.

W promocji przewidziane są również ciekawe prezenty. Dla przykładu, przy zakupie oryginalnych części Honda za kwotę wyższą niż 600 zł brutto, można otrzymać nieodpłatnie bluzę z kapturem z kolekcji Honda Vintage. Zaś dla klientów którzy zakupią oryginalne części Honda za kwotę wyższą niż 1200zł brutto – czeka wybór prezentu pomiędzy niezawodną ładowarką Honda Optimate 5 lub pokrowcem na motocykl (nr katalogowy 08P34-BC3-801).

Poza tym, uczestnicy promocji wezmą udział w konkursie na najstarszy sprawny motocykl Hondy (pojazd nie zabytkowy z ważnym badaniem technicznym). Zwycięzca otrzyma bon na oryginalne części zamienne w kwocie 1000 zł brutto.

Tradycyjnie, w czasie trwania promocji, roczną polisę Honda MotoAssistance (ubezpieczenie na wypadek np. przebitej opony lub braku paliwa) można wykupić za jedynie 150 zł (bez dodatkowego kosztu sprawdzenia motocykla).

Nie czekaj z przygotowaniem swojego motocykla do ostatniej chwili i już dziś przygotuj się na nowy sezon. W pełni sprawny pojazd to nie tylko radość z każdego pokonanego kilometra, ale przede wszystkim gwarancja Twojego bezpieczeństwa.

Więcej szczegółów u dealerów Hondy.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły