Poznaj Małopolskę na 2oo

- MotoRmania

W I edycji rajdu wzięło udział ponad 150 maszyn z całej Polski i rozdano 200 nagród. W tym roku będzie jeszcze więcej niespodzianek!

27 września wyjazd spod salonu Yamahy RingRoad ul. Wielickiej 44b w Krakowie. Start pomiędzy godziną 7 a 9 rano, po rejestracji. Wszyscy otrzymacie przy rejestracji mapniki z lokalizacjami punktów, które odwiedzicie. Będziecie zmierzać w stronę Nidzicy, gdzie odbędzie się losowanie nagród w loterii fantowej.

Co czeka na Was na trasie?

Pokonując setki zakrętów i wzniesień, pokonacie 260 km omijając tłoczne trakty samochodowe. Zobaczycie malownicze widoki, zamki, skanseny i przejedziecie przez najpiękniejsze małopolskie miejscowości! Sprawdźcie mapkę trasy przejazdu.

Na trasie rajdu będziecie mogli dostać pięć pieczątek kontrolnych – tylko zdobycie każdej z nich pozwala na wzięcie udziału w losowaniu nagrody specjalnej!

• Pierwszą pieczątkę zdobędziecie w Salonie Ring Road, gdzie otrzymacie także mapniki.
• Drugą znajdziecie w Dobczycach – pod samym zamkiem – tylko dla uczestników możliwy będzie wjazd pod zakaz. W Dobczycach będą dla Was dostępne także ciepłe posiłki w promocyjnych cenach!
• Pieczątka trzecia będzie do zdobycia w Świnnej Porębie w klubie motocyklowym Riders of Flames – tam także ciepłe dania w niskich cenach.
• W Rabie Wyżnej można znaleźć pieczątkę numer cztery – punkt kontrolny będzie zaraz przy trasie – w miejscowości będzie trwał w tym czasie festyn na zakończenie lata.
• Ostatnia pieczątka kontrolna będzie do odebrania na mecie, na koronie zapory w Niedzicy.

Pamiętajcie – rajd nie jest wyścigiem, priorytetem organizatorów jest dobra i bezpieczna zabawa.  Każdy uczestnik dobierze tempo jazdy do własnych preferencji. Mile widziane są też inne pojazdy dwukołowe!

trasa

Zaproście znajomych z innych regionów i pokażcie im, jak pięknie przedstawia się Małopolska z perspektywy 2 kółek!

Więcej szczegółów na temat rajdu znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebook’u.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl