Poznaj Małopolskę na 2oo
MotoRmania
26 września 2014

W I edycji rajdu wzięło udział ponad 150 maszyn z całej Polski i rozdano 200 nagród. W tym roku będzie jeszcze więcej niespodzianek!

27 września wyjazd spod salonu Yamahy RingRoad ul. Wielickiej 44b w Krakowie. Start pomiędzy godziną 7 a 9 rano, po rejestracji. Wszyscy otrzymacie przy rejestracji mapniki z lokalizacjami punktów, które odwiedzicie. Będziecie zmierzać w stronę Nidzicy, gdzie odbędzie się losowanie nagród w loterii fantowej.

Co czeka na Was na trasie?

Pokonując setki zakrętów i wzniesień, pokonacie 260 km omijając tłoczne trakty samochodowe. Zobaczycie malownicze widoki, zamki, skanseny i przejedziecie przez najpiękniejsze małopolskie miejscowości! Sprawdźcie mapkę trasy przejazdu.

Na trasie rajdu będziecie mogli dostać pięć pieczątek kontrolnych – tylko zdobycie każdej z nich pozwala na wzięcie udziału w losowaniu nagrody specjalnej!

• Pierwszą pieczątkę zdobędziecie w Salonie Ring Road, gdzie otrzymacie także mapniki.
• Drugą znajdziecie w Dobczycach – pod samym zamkiem – tylko dla uczestników możliwy będzie wjazd pod zakaz. W Dobczycach będą dla Was dostępne także ciepłe posiłki w promocyjnych cenach!
• Pieczątka trzecia będzie do zdobycia w Świnnej Porębie w klubie motocyklowym Riders of Flames – tam także ciepłe dania w niskich cenach.
• W Rabie Wyżnej można znaleźć pieczątkę numer cztery – punkt kontrolny będzie zaraz przy trasie – w miejscowości będzie trwał w tym czasie festyn na zakończenie lata.
• Ostatnia pieczątka kontrolna będzie do odebrania na mecie, na koronie zapory w Niedzicy.

Pamiętajcie – rajd nie jest wyścigiem, priorytetem organizatorów jest dobra i bezpieczna zabawa.  Każdy uczestnik dobierze tempo jazdy do własnych preferencji. Mile widziane są też inne pojazdy dwukołowe!

Zaproście znajomych z innych regionów i pokażcie im, jak pięknie przedstawia się Małopolska z perspektywy 2 kółek!

Więcej szczegółów na temat rajdu znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebook’u.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły