Podsumowanie sezonu 2013 prosto z Mińska Mazowieckiego – jest adrenalina!

- Piotr Jędrzejak

Ekipa z Mińska bawi się jak nigdy!

Pamiętacie ekipę ProRiderz MMZ? Jeden z jej członków przejechał całą obwodnicę Mińska Mazowieckiego, czyli 20 kilometrów(!) na kole. Niedługo później mogliście obejrzeć crazy podsumowanie sezonu 2012, właśnie od ekipy z Mińska. A teraz dostaliśmy od nich kolejnego maila (Lukas, dzięki!), którego pozwolimy sobie zacytować:

Witam MotoRmaniaków!

Ponownie chciałbym umilić wszystkim to zimowe popołudnie, tym razem podsumowaniem zeszełgo sezonu 2013. Filmik z sezonu 2012 już oglądaliście, a aktualnym nawiązaniem jest właśnie tytuł „Still Crazy”. Niestety z biegiem czasu, jak widać, nie zmądrzeliśmy! 🙂 Chcieliśmy w kolejnym podsumowaniu wzbogacić film o sceny z dawką adrenaliny poza 2oo, gdyż staramy się żyć aktywnie w tym temacie.

Miłego oglądania! Wierzę, że replay zgwałcicie przynajmniej dwa razy 😉

Musimy się przyznać, replay rzeczywiści był gwałcony. Oglądajcie, bo jest naprawdę nieźle!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl