Patryk Dudek w Gali FIM – zagłosujesz na Polaka?
Piotr Jędrzejak
21 listopada 2013

Już 1 grudnia odbędzie się coroczna Gala Międzynarodowej Federacji Motocyklowej FIM.

Na uroczystości, która odbędzie się w Monte Carlo, zbiorą się wszyscy mistrzowie sportów motocyklowych, ale jak zwykle FIM pozostawia dwa tytuły do rozstrzygnięcia przez fanów i kibiców. Już tylko do 24. listopada możemy głosować na zawodników w ramach tytułów Rookie of the Year 2013 oraz Rider of the Year 2013. Wśród wielu nazwisk znalazł się jeden Polak!

Patryk Dudek zgarnął w tym roku złoty medal na indywidualnych mistrzostwach świata juniorów na żużlu. Teraz natomiast Patryk jest jednym z zawodników, na których możemy zagłosować. Pomożecie mu zdobyć tytuł Rookie Roku 2013?

Aby to zrobić musicie wejść na konkursową stronę FIM, podać swoje bardzo podstawowe dane i zaznaczyć odpowiednie nazwiska w dwóch kategoriach: Rookie oraz Rider. Głosowanie trwa do 24. listopada, a już 28. listopada spośród wszystkich głosujących FIM wylosuje kilka osób, które zdobędą specjalne nagrody, jak zegarki i wejściówki na imprezy sportowe.

Zagłosujecie na Patryka w dziale Rookie? A kto jest Waszym riderem roku?

Kliknij, aby przejść na stronę głosowania.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły