Pass2Ride – nowy turystyczny sklep motocyklowy w Warszawie! Otwarcie już 23 marca!
MotoRmania
12 marca 2013

Pass2Ride to paszport do przygody, podróży, wyzwania, spełnienia marzeń, które dotychczas były tylko marzeniami, a dziś mogą stać się Twoją rzeczywistością…

Informacja prasowa

Wizyta w Pass2Ride to nie to samo, co wizyta w sklepie. Naszą wizją jest stworzenie miejsca, w którym przygoda dopiero się zaczyna. Miejsca, które jest przepełnione emocjami i kompetencją. Odwiedzając nas możesz znaleźć kompanów podróży, poznać historię różnych wypraw, wymienić doświadczenia, opowiedzieć o swoich planach lub zrealizowanych już wyprawach albo właśnie tu rozpocząć kolejną… A przede wszystkim znajdziesz elementy niezbędne w układance zwanej „wyprawa”!

Dzięki firmie Edelweiss odkryjesz miejsca nieznane, drogi dotąd nieuczęszczane, poczujesz smak prawdziwej przygody i niezapomnianych wrażeń! W naszym asortymencie znajdziesz między innymi produkty takich firm, jak: Touratech, Companero, Halvarssons, Lindstrands, Revit, Shoei, Schuberth, X-Lite, Daytona, Boblbee, Scala Rider, Garmin, Motorex i wiele innych.

23 marca 2013 roku zapraszamy serdecznie na Wielkie Otwarcie Pass2Ride! O godzinie 11:00 zapraszamy przedstawicieli mediów na konferencję prasową.

Naszym gościem będzie Tomek Kulik ze szkoły doskonalenia jazdy Kulikowisko, który opowie o technice jazdy, a także podpowie, jak odpowiednio spakować się na wyjazd i jakie narzędzia ze sobą zabrać. Swoją obecnością zaszczyci nas również Jarosław Kornacki (specjalista z zakresu szwedzkiej odzieży Halvarssons i Lindstrands), który m. in. przybliży działanie Cool Systemu, Outlastu czy opowie o materiale, jakim jest Hi-Art. Pomoże również odpowiednio dopasować odzież do sylwetki.

W Pass2Ride opowiemy o wyprawach motocyklowych z austriackim Edelweissem, przybliżymy działanie wszelkiego rodzaju nawigacji firmy Garmin. Pokażemy, a także podpowiemy, jak sprawnie spakować się na wyjazd i wyposażyć motocykl w akcesoria firmy Touratech. Będzie można zapoznać się, dotknąć czy też przymierzyć odzież takich marek, jak Companero, czy też ubiory rodem z Holandii firmy Revit. Zagości u nas również szwedzka marka Boblbee oferująca w swoim asortymencie mega fajne plecaki czy tankbagi, w które można łatwo i bezpiecznie spakować laptopa czy też sprzęt fotograficzny. Nie zabraknie także takich marek, jak Daytona, Shoei, Schuberth oraz X-Lite!

Całą uroczystość uświetni specjalnie przygotowany na tę okazję catering. Będzie można wypić kawę oraz herbatę na wygodnej kanapie, umilając sobie czas oglądaniem filmów i zdjęć z wypraw motocyklowych, a także słuchając opowieści podróżników.

Zaprasza serdecznie,
zespół Pass2Ride

ul. Puławska 579
02-855 Warszawa/Ursynów

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły