Orszak weselny, palenie gumy i… natychmiastowa reakcja policjantów

- Piotr Jędrzejak

Wesele to okazja do radosnego świętowania. Niestety w Turku pewni motocykliści przesadzili ze świętowaniem. 

Motocykliści otwierali drogę dla kawalkady weselnej. Gdy dojechali do skrzyżowania z drogą posiadającą pierwszeństwo przejazdu, zatrzymali na niej ruch i zaczęli palić gumę. Własnie w tym momencie zaczyna się akcja nagrana z pokładu samochodu, który podróżował wspomnianą główną drogą. Tak się składa, że tą samą trasą jechało dwóch funkcjonariuszy na motocyklach…

Zdarzenie miało miejsce dnia 24. czerwca około 16:20 w Turku, na skrzyżowaniu ulic Górniczej i Kolskiej Szosy. Zatrzymany został jeden motocyklista. Okazał się nim 19-latek na motocyklu „marki Honda CBR 600”. Policja odebrała mu prawo jazdy, jednocześnie kierując do sądu wniosek o ukaranie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl