Origine Delta: kask szczękowy z interkomem w przystępnej cenie

- MotoRmania

Kask, który posiada nie tylko otwieraną szczękę, ale także zintegrowany interkom z Bluetoothem, zapewnia najwyższy komfort użytkowania. A przy tym kosztuje zaledwie 739 zł.

informacja prasowa

Jedni motocykliści w trakcie jazdy delektują się wyłącznie dźwiękiem silnika, a inni chcieliby pozostawić sobie możliwość komunikacji oraz dostępu do mediów. Tutaj z pomocą przychodzą zestawy interkom. Za ich pomocą istnieje możliwość rozmowy pomiędzy kilkoma osobami jadącymi w grupie, można rozmawiać przez telefon czy słuchać muzyki lub korzystać z nawigacji po sparowaniu zestawu ze smartfonem za pomocą Bluetooth. Nie ma wątpliwości, że posiadanie interkomu otwiera przed motocyklistą zupełnie nowe możliwości cieszenia się z jazdy jednośladem, a w razie czego zestaw można zawsze wyłączyć i znowu wsłuchiwać się w muzykę z układu wydechowego swojego motocykla. Ale wybór interkomu rodzi sporo pytań… Czy mój kask zmieści interkom? Jak zamontować słuchawki i mikrofon? Gdzie przyczepić centralkę sterującą?

DELTA-WHITE-GLOSS-4

Z pomocą przychodzi włoska marka kasków Origine. W swojej ofercie posiada kaski otwarte, integralne i szczękowe. Ale nie tylko. W szerokiej gamie znaleźć można również kask ze zintegrowanym interkomem i modułem Bluetooth. Model Origine Delta można kupić za jedyne 739 zł, czyli w cenie niższej, niż niejeden interkom dostępny na rynku.

Kask szczękowy Origine Delta sprawia, że każda podróż staje się w pełni komfortowa i przyjemna. Nie tylko za sprawą podnoszonej szczęki czy blendy wysuwanej jednym ruchem palca, ale dzięki zintegrowanemu systemowi Bluetooth 4.0. Nowy system komunikacji BLiNC™ Bluetooth gwarantuje doskonałą jakość dźwięku i pełen komfort zarówno podczas rozmów przez interkom ze swoim pasażerem czy innym motocyklistą (oddalonym nawet o 500 metrów), jak również podczas korzystania z funkcji telefonu. Wykonywanie połączeń telefonicznych, słuchanie muzyki, czy otrzymywanie poleceń nawigacji jest niezwykle przyjemne dzięki systemowi cyfrowej redukcji szumu, który skutecznie zmniejsza zakłócenia spowodowane wiatrem czy dźwiękiem silnika.

origine delta

Aby zminimalizować zjawisko parowania wizjera, kask został wyposażony w deflektor, natomiast wizjer przygotowany jest pod założenie Pinlocka. Komfort podczas jazdy z zamkniętą szczęką w upalny dzień zapewniają trzy zintegrowane wloty powietrza z możliwością regulacji. Mikrometryczne zapięcie pozwala w intuicyjny sposób odpiąć i zapiąć kask także w rękawiczkach motocyklowych. Liczy się również higiena kasku, a więc Origine Delta posiada całkowicie wyjmowane i przystosowane do prania wnętrze.

Kask Origine Delta posiada europejską homologację ECE 22-05 gwarantującą wysoki poziom bezpieczeństwa. Importerem marki Origine na polski rynek jest MorettiParts.pl.

DELTA-MATT-BLACK-4

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl