Odwiedź stoisko SW-Motech na Wystawie Motocykli i Skuterów 2016
MotoRmania
16 lutego 2016

W najbliższy weekend ma być mokro i mgliście – sprawdziliśmy. Masz zatem do wyboru dwie opcje: albo zamulasz przed telewizorem, albo wbijasz na Moto Expo Polska 2016, czyli Wystawę Motocykli i Skuterów. My oczywiście gorąco rekomendujemy tę drugą opcję – tym bardziej, że jedną z atrakcji targów będzie prezentacja akcesoriów kultowej marki SW-Motech.

informacja prasowa

SW-Motech zapowiedział, że na swoim stoisku pokaże m.in. najnowszą kolekcję Legend Gear inspirowaną stylem vintage. Sprzęty z tej serii mają już oddaną grupę fanów, szczególnie wśród miłośników customów czy cafe racerów. Nie zabraknie oczywiście flagowych produktów marki – tankbagów, gmoli, kufrów czy crashpadów stworzonych z myślą o motocyklach turystycznych. Jeśli miałeś z nimi kiedykolwiek do czynienia, to wiesz, że są ekstremalnie wytrzymałe, świetnie zaprojektowane i banalnie proste w montażu – jakbyś składał klocki. Jeśli nie, to tym bardziej odwiedź stoisko SW-Motech, przymierz się do ich akcesoriów i dowiedz się, które sprzęty będą najlepsze dla Twojego moto.

Warto wspomnieć, że SW-Motech przygotował specjalnie na tę wystawę konkurs, w którym do wygrania będzie kupon na 500 zł! Także masz szansę wyjść z Moto Expo Polska nie tylko bogatszy o nowe doświadczenia, ale i o konkretną kasę. Polecamy!

Co: Moto Expo Polska 2016

Gdzie: Warszawa, Centrum Targowe EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14

Kiedy: 19-21. lutego 2016

Więcej na dobresklepymotocyklowe.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły