Odwiedź stoisko SW-Motech na Wystawie Motocykli i Skuterów 2016

- MotoRmania

W najbliższy weekend ma być mokro i mgliście – sprawdziliśmy. Masz zatem do wyboru dwie opcje: albo zamulasz przed telewizorem, albo wbijasz na Moto Expo Polska 2016, czyli Wystawę Motocykli i Skuterów. My oczywiście gorąco rekomendujemy tę drugą opcję – tym bardziej, że jedną z atrakcji targów będzie prezentacja akcesoriów kultowej marki SW-Motech.

informacja prasowa

SW-Motech zapowiedział, że na swoim stoisku pokaże m.in. najnowszą kolekcję Legend Gear inspirowaną stylem vintage. Sprzęty z tej serii mają już oddaną grupę fanów, szczególnie wśród miłośników customów czy cafe racerów. Nie zabraknie oczywiście flagowych produktów marki – tankbagów, gmoli, kufrów czy crashpadów akcesoria motocyklowe SW-Motech 12stworzonych z myślą o motocyklach turystycznych. Jeśli miałeś z nimi kiedykolwiek do czynienia, to wiesz, że są ekstremalnie wytrzymałe, świetnie zaprojektowane i banalnie proste w montażu – jakbyś składał klocki. Jeśli nie, to tym bardziej odwiedź stoisko SW-Motech, przymierz się do ich akcesoriów i dowiedz się, które sprzęty będą najlepsze dla Twojego moto.

Warto wspomnieć, że SW-Motech przygotował specjalnie na tę wystawę konkurs, w którym do wygrania będzie kupon na 500 zł! Także masz szansę wyjść z Moto Expo Polska nie tylko bogatszy o nowe doświadczenia, ale i o konkretną kasę. Polecamy!

Co: Moto Expo Polska 2016

Gdzie: Warszawa, Centrum Targowe EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14

Kiedy: 19-21. lutego 2016

Więcej na dobresklepymotocyklowe.pl

akcesoria motocyklowe SW-Motech 14

akcesoria motocyklowe SW-Motech 13

akcesoria motocyklowe SW-Motech 9

akcesoria motocyklowe SW-Motech 7

akcesoria motocyklowe SW-Motech 6

akcesoria motocyklowe SW-Motech 5

akcesoria motocyklowe SW-Motech 2

akcesoria motocyklowe SW-Motech 1

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl