Nowy V-Strom 1000 w rzeczywistości rozszerzonej – świetny bajer na Twój telefon!
MotoRmania
18 grudnia 2013

Nowy V-Strom 1000 ABS zadebiutuje w Polsce w sezonie 2014, ale dzięki rozszerzonej rzeczywistości już teraz można go dokładnie poznać.

Informacja prasowa

Użytkownicy smartfonów i tabletów opartych o systemy iOS oraz Android mogą już pobrać darmową aplikację „Suzuki V-Strom 1000 AR” i uzyskać dostęp do bazy informacji, zdjęć i filmów.

V-Strom 1000 ABS to kompaktowy motocykl zbudowany z myślą o dalekich podróżach także w terenie. Został zaprojektowany w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne Suzuki. Długo oczekiwany model będzie dostępny na polskim rynku w przyszłym roku, ale już teraz fani marki mogą pobrać darmową aplikację „Suzuki V-Strom 1000 AR” z wykorzystaniem systemu rzeczywistości rozszerzonej (ang. augmented reality).

Aplikacja „Suzuki V-Strom 1000 AR” umożliwia dokładne poznanie najnowszego motocykla Suzuki jeszcze zanim trafi on do salonów. Korzystając z iPhone’a, telefonu z systemem Android czy tabletu, można sprawdzić pełną specyfikację nowego V-Stroma, a także obejrzeć go z każdej strony. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości można przyjrzeć się ciekawym detalom, a nawet najmniejszym elementom motocykla i na przykład policzyć ogniwa łańcucha! Aplikacja pozwala także personalizować V-Stroma 1000, wybierając swój ulubiony kolor lakieru i akcesoria potrzebne w dalekich podróżach lub pokonywaniu trudnego terenu. Dostępny film wideo pomaga wyobrazić sobie niepowtarzalne wrażenia i emocje, jakie budzi podróż na tym motocyklu.

Aby wyświetlić Nowego V-Stroma 1000 w rozszerzonej rzeczywistości wystarczy pobrać ze swojego sklepu aplikację „Suzuki V-Strom 1000 AR” (linki do Google Play i App Store), a następnie wydrukować obrazek dostępny pod tym linkiem lub w aplikacji. Następnie trzeba zeskanować telefonem obrazek i pojawia się Wasz własny V-Strom 1000!

Od redakcji: Sprawdziliśmy aplikację na własnych telefonach! To działa! Nie trzeba nawet drukować, wystarczy wyświetlić obrazek na ekranie monitora! Świetna zabawa! Zobaczcie, co nam z tego wyszło:

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły