Nowy salon firmowy Moto-akcesoria w Katowicach
Piotr Jędrzejak
16 maja 2012

Moto-akcesoria.pl otworzyło kolejny salon firmowy.

Informacja prasowa

5 maja moto-akcesoria.pl otworzył nowy salon firmowy w Katowicach. Jest to już czwarty nowy obiekt otwarty przez sieć w tym roku. Wcześniej moto-akcesoria.pl uruchomiło nowe punkty sprzedaży w Poznaniu, Szczecinie, Markach. Nowo otwarty salon w Katowicach to obiekt o powierzchni ok. 150 m2, bardzo dobrze zlokalizowany przy ulicy Chorzowskiej 108.

„Do końca 2015 roku planujemy zwiększyć naszą sieć do 27 profesjonalnych salonów, o powierzchni od 300 do 700 m, w których będziemy reprezentować około 70 tyś. pozycji dla naszych Klientów. Chcemy, żeby wszyscy polscy motocykliści znali moto-akcesoria.pl.” – mówi Dyrektor Handlowy Edmund Heise.

Moto-akcesoria.pl to lider sprzedaży akcesoriów motocyklowych, ogólnopolska sieć salonów oraz e-sklep www.moto-akcesoria.pl. Moto-akcesoria.pl to bezpośredni przedstawiciel firmy Louis oraz oficjalny, autoryzowany diler marek Shoei, Schubert, Rukka, Sidi, Richa. Firma, od jej założenia w 2004 roku, prowadzona jest przez entuzjastów jednośladów, a klientów obsługują motocykliści. Salony moto-akcesoria.pl rocznie odwiedza ponad milion klientów.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły