Nowy salon firmowy Moto-akcesoria w Katowicach

- Piotr Jędrzejak

Moto-akcesoria.pl otworzyło kolejny salon firmowy.

Informacja prasowa

5 maja moto-akcesoria.pl otworzył nowy salon firmowy w Katowicach. Jest to już czwarty nowy obiekt otwarty przez sieć w tym roku. Wcześniej moto-akcesoria.pl uruchomiło nowe punkty sprzedaży w Poznaniu, Szczecinie, Markach. Nowo otwarty salon w Katowicach to obiekt o powierzchni ok. 150 m2, bardzo dobrze zlokalizowany przy ulicy Chorzowskiej 108.

„Do końca 2015 roku planujemy zwiększyć naszą sieć do 27 profesjonalnych salonów, o powierzchni od 300 do 700 m, w których będziemy reprezentować około 70 tyś. pozycji dla naszych Klientów. Chcemy, żeby wszyscy polscy motocykliści znali moto-akcesoria.pl.” – mówi Dyrektor Handlowy Edmund Heise.

Moto-akcesoria.pl to lider sprzedaży akcesoriów motocyklowych, ogólnopolska sieć salonów oraz e-sklep www.moto-akcesoria.pl. Moto-akcesoria.pl to bezpośredni przedstawiciel firmy Louis oraz oficjalny, autoryzowany diler marek Shoei, Schubert, Rukka, Sidi, Richa. Firma, od jej założenia w 2004 roku, prowadzona jest przez entuzjastów jednośladów, a klientów obsługują motocykliści. Salony moto-akcesoria.pl rocznie odwiedza ponad milion klientów.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl