Nowy salon Ducati i Triumph w Krakowie – Eurorider
MotoRmania
1 marca 2013

Ducati Kraków – Eurorider – nowa lokalizacja, nowy salon, nowe standardy. Zapraszamy!

Informacja prasowa

Ducati i Triumph Bielsko serdecznie zaprasza wszystkich entuzjastów marek Ducati i Triumph do swojego nowego – drugiego autoryzowanego salonu motocyklowego firmy Eurorider w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 72.

Na miejscu pełna oferta motocykli Ducati i Triumph, odzieży i akcesoriów motocyklowych oraz najnowsze kaski marki Bell oraz akcesoria motocyklowe Rizoma, Lightech, CNC Racing oraz układów wydechowych Termignoni i GPR. Z okazji powstania nowego salonu przewidziane zostały rabaty na akcesoria sięgające do 25% w dniach 11-16 marca.

Na miejscu również pełna oferta okularów przeciwsłonecznych Oakley dedykowanych marce Ducati, a w pierwszym tygodniu dla wszystkich zainteresowanych rabat na okulary 25%. Zapraszamy wszystkich już od 11. marca od godziny 10:00 do godziny 19:00 lub do ostatniego Klienta.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły