Nowe Junaki M12 125, Cafe oraz S250 na Kielce Moto-Expo 2015
MotoRmania
23 września 2015

Już w najbliższy czwartek ruszają pierwsze targi Kielce Moto-Expo. Podczas trzech dni imprezy będzie można poznać pierwsze nowości Junaka na sezon 2016.

informacja prasowa

Jednym z debiutantów, jaki pojawi się w Kielcach jest Junak M12 125, który jest już od kilku tygodni dostępny w polskich salonach i cieszy się sporym zainteresowaniem. To kolejny cruiser dla posiadaczy kategorii B, który może się pochwalić bardzo ciepłym przyjęciem na rynku. KIELCE MOTO-EXPO będzie okazją do poznania M12-tki z bliska.

Jeszcze ciekawszą propozycją naszym zdaniem będzie zupełnie nowy Junak Cafe 125, wyposażony w czterozaworowy silnik, generujący 14,5 KM.

Motocykl będzie zapewniać nie tylko świetne wrażenia z jazdy, ale także będzie jednym z najbardziej wyróżniających się Junaków w nowej kolekcji. Przy tym projekcie zadbaliśmy o zachowanie atrybutów klasycznego Cafe Racera. Niezwykle wygodna kanapa, wydech ze stali nierdzewnej, szprychowe koła i spójne linie powodują przyśpieszone bicie serca. Świetnej jakości detale i przyciągający design zachęcają do bliższego kontaktu z maszyną.

Spośród wybranych nowości 2016 pojawi się także nowy Junak S250. Nowy naked bike, standardowo wyposażony we wtrysk paliwa i unikatowy system chłodzenia oleju. W tym motocyklu nie zabrakło także w pełni elektronicznej deski rozdzielczej, soczewkowej lampy i sportowo zestrojonego zawieszenia. Junak S250 to zdecydowanie jedna z najbardziej agresywnych stylistycznie propozycji nowego sezonu.

Wśród ekspozycji Junaka na KIELCE MOTO-EXPO 2015 nie zabraknie także tegorocznych liderów sprzedaży w segmencie 125 i 50 ccm. Na żywo będzie można poznać m.in. modele RS 125, NK 125, M11 czy M16, które ostatnio brały udział w wyjątkowej, letniej sesji:

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły