Nocna jazda motocyklem – tym razem w Poznaniu!
Piotr Jędrzejak
22 maja 2014

Nocna jazda rzeczywiście ma „to coś”!

Wczoraj dostaliśmy film z nocnej jazdy motocyklem po Krakowie. Odpowiedź z Poznania przyszła bardzo szybko! Tam chłopaki mają nawet swój własny fanpage oraz zasady nocnych jazd! Głównym założeniem jest fakt, że wszystko ma odbywać się spokojnie i względnie grzecznie. Jak się chce, to można!

Przeczytajcie maila od Maćka, jednego z pomysłodawców:

Od jakiegoś czasu spotykamy się w Poznaniu wieczorami żeby wspólnie pojeździć. Sprawa wyszła spontanicznie, ale wszystko bardzo fajnie wypaliło. Nie siejemy terroru na mieście, wręcz przeciwnie – staramy się polepszyć obraz motocyklisty wśród Poznaniaków i jak na razie całkiem fajnie nam się to udaje. Mamy ciekawy regulamin spotkań i zasady przemieszczania się w grupie, stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i skutecznie zniechęcamy ulicznych bandytów to udziału w naszych spotkaniach.

Obejrzyjcie dwa filmy z nocnych spacerów po Poznaniu, a dołączyć do nich możecie na FB!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły