MOTO|wycieczka po Wielkopolsce z HigH Szkołą Jazdy i Trasser.pl

- MotoRmania

Legalne wypady motocyklowe dla osób wciąż bez prawa jazdy? To możliwe!

Informacja prasowa

Kilkanaście osób i motocykli, niektórzy jeszcze bez prawka, ale po kursie ukończonym w HigH Szkoła Jazdy, instruktorzy nauki i techniki jazdy prowadzący zajęcia oraz motocykliści, który chcieli wybrać się z nami na kolejną MOTO|wycieczkę. To właśnie klimat i urok wyjazdów organizowanych przez Marcina Kukawkę (HigH Szkoła Jazdy) oraz Piotra Wolffa (Trasser.pl).

Tym razem pojechaliśmy ciekawymi i mało uczęszczanymi drogami Wielkopolski. Ci którzy nie mają swoich motocykli, wypożyczyli je od HigH Szkoła Jazdy, a ci, którzy nie mają jeszcze prawka, ale już nieźle radzą sobie na motocyklu, pojechali w ramach szkolenia uzupełniającego z instruktorami nauki jazdy. Ci którzy mają swoje moto, pomknęli z Piotrem dla przyjemności!

Spędziliśmy świetny dzień w doborowym towarzystwie. Tym razem po drodze podziwialiśmy widoki na trasie Poznań – Kórnik – Rogalin – Mosina – Stęszew – Buk – Szamotuły – Poznań. W drodze oczywiście znalazł się czas integracyjne przerwy z czymś dobrym do jedzenia i picia. Oczywiście całą trasę uwieczniliśmy i opublikowaliśmy przy wykorzystaniu aplikacji Trasser.pl, która staje się coraz bardziej popularna wśród motocyklistów. Również kursanci HigH Szkoła Jazdy coraz częściej korzystają z funkcji, które daje aplikacja.

Zapraszamy na kolejne MOTO|wycieczki wszystkich zainteresowanych. Sam udział w przypadku posiadania własnego motocykla jest całkowicie bezpłatny. Organizatorzy, czyli HigH Szkoła Jazdy z Poznania i Trasser.pl ustalają trasę i logistykę wyjazdu. Ci którzy nie mają własnego motocykla, mogą wypożyczyć go na czas wycieczki od HigH Szkoła Jazdy lub zaprzyjaźnionych dealerów motocyklowych.

Kolejne MOTO|wycieczki już wkrótce. Szczegółów szukajcie na high.com.pl oraz szkoleniemotocyklowe.pl.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl