MOTO|wycieczka po Wielkopolsce z HigH Szkołą Jazdy i Trasser.pl
MotoRmania
29 lipca 2013

Legalne wypady motocyklowe dla osób wciąż bez prawa jazdy? To możliwe!

Informacja prasowa

Kilkanaście osób i motocykli, niektórzy jeszcze bez prawka, ale po kursie ukończonym w HigH Szkoła Jazdy, instruktorzy nauki i techniki jazdy prowadzący zajęcia oraz motocykliści, który chcieli wybrać się z nami na kolejną MOTO|wycieczkę. To właśnie klimat i urok wyjazdów organizowanych przez Marcina Kukawkę (HigH Szkoła Jazdy) oraz Piotra Wolffa (Trasser.pl).

Tym razem pojechaliśmy ciekawymi i mało uczęszczanymi drogami Wielkopolski. Ci którzy nie mają swoich motocykli, wypożyczyli je od HigH Szkoła Jazdy, a ci, którzy nie mają jeszcze prawka, ale już nieźle radzą sobie na motocyklu, pojechali w ramach szkolenia uzupełniającego z instruktorami nauki jazdy. Ci którzy mają swoje moto, pomknęli z Piotrem dla przyjemności!

Spędziliśmy świetny dzień w doborowym towarzystwie. Tym razem po drodze podziwialiśmy widoki na trasie Poznań – Kórnik – Rogalin – Mosina – Stęszew – Buk – Szamotuły – Poznań. W drodze oczywiście znalazł się czas integracyjne przerwy z czymś dobrym do jedzenia i picia. Oczywiście całą trasę uwieczniliśmy i opublikowaliśmy przy wykorzystaniu aplikacji Trasser.pl, która staje się coraz bardziej popularna wśród motocyklistów. Również kursanci HigH Szkoła Jazdy coraz częściej korzystają z funkcji, które daje aplikacja.

Zapraszamy na kolejne MOTO|wycieczki wszystkich zainteresowanych. Sam udział w przypadku posiadania własnego motocykla jest całkowicie bezpłatny. Organizatorzy, czyli HigH Szkoła Jazdy z Poznania i Trasser.pl ustalają trasę i logistykę wyjazdu. Ci którzy nie mają własnego motocykla, mogą wypożyczyć go na czas wycieczki od HigH Szkoła Jazdy lub zaprzyjaźnionych dealerów motocyklowych.

Kolejne MOTO|wycieczki już wkrótce. Szczegółów szukajcie na high.com.pl oraz szkoleniemotocyklowe.pl.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły