Motomikołajki Podkarpacie 2018: szczegóły akcji

- MotoRmania

Jak co roku motocykliści starają się pomóc dzieciom oraz potrzebującym w czasie świąt. Sprawdźcie szczegóły akcji motocyklistów z Podkarpacia!

informacja prasowa

Drogie Motocyklistki, Drodzy Motocykliści, przyjaciele i sympatycy P2oo z radością informujemy Was, że zbliżają się… MOTOMIKOŁAJKI! Jak co roku, odwiedzimy Domy Dziecka w Łopuszcze Małej k. Kańczugi oraz w Rzeszowie.

Obecnie zbieramy wpłaty na prezenty dla dzieci. Wkrótce ruszą także licytacje, z których dochód zostanie przekazany na upominki dla najmłodszych.

• Zbiórka pieniędzy trwa do: 27.11.2018 r.

Wpłaty na konto:
Karina Albigowska
BS Łańcut
77 9177 0008 2001 0019 2949 0001
Jeśli ktoś z Was potrzebuje szczegółowych danych, prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej.

• Daty:
02.12.2018 – Dom Dziecka w Łopuszce Małej k. Kańczugi
8.12.2018 – RDD w Rzeszowie
data w trakcie ustalania – Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza im H. Hanasiewicza w Rzeszowie

Zachęcamy Sponsorów do przyłączenia się do akcji.
Ich lista zostanie opublikowana na łamach wydarzenia.

Zarówno forum jak i inne organizacje całą akcję organizują non profit.

Więcej szczegółów, a także informacje o charytatywnych licytacjach znajdziecie na wydarzeniu na FB, a także na fanapage’u.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl