MotoMikołajki.pl po raz kolejny w Warszawie!

- MotoRmania

Ho, ho, ho! Już po raz kolejny ulicami Warszawy przejedzie niezwykła parada motocyklowych Mikołajów. Tym samym w niedzielę, 7 grudnia, spełnią się choć niektóre marzenia dzieci z mazowieckich rodzinnych i publicznych domów dziecka, które są beneficjentami imprezy.

informacja prasowa

Warszawiacy za to nacieszą oczy najpiękniejszymi maszynami i strojami ich brodatych jeźdźców. Zapraszamy do udziału w przejeździe i do Motomikołajki_plakatkibicowania na trasie! Startujemy od godziny 10.30, pod bramą numer 2 Stadionu Narodowego.

Cel MotoMikołajek.pl jest konsekwentnie realizowany od kilku lat. Łącznie przekazaliśmy pomoc na kwotę ponad 150 000 złotych, a udało nam się to dzięki wsparciu uczestników i sponsorów. W tym roku do wzięcia udziału w imprezie charytatywnej zaprasza organizator – Fundacja Jednym Śladem.

Setki MotoMikołajów w całym mieście już szykują się na wielki przejazd, w pocie czuła pucują i przystrajają motocykle. Wyciągną je potem z garażu, by mimo śniegu i ujemnych temperatur, dać dzieciom radość świątecznej atmosfery i przejechać ulicami Warszawy. Motomikołajki.pl to jedyna taka okazja w roku, aby zobaczyć w jednym miejscu tylu motocyklowych mikołajów i ich wspaniałe maszyny. Mamy nadzieję, że tym razem pobijemy wspólnie rekord frekwencji i będzie nas kilkuset.

Podczas tegorocznej akcji dla milusińskich zaplanowano zwiedzanie Stadionu Narodowego, przejazd zabytkowymi autobusami w kolumnie MotoMikołajów na Plac Zamkowy, gdzie odbędą się barwne konkursy na NajMikołajkę, NajMikołaja oraz NajMotocykl. MotoMokołaje zgromadzeni przy Kościele św. Anny będą kwestowali na rzecz dzieci z domów dziecka, rozdając w podzięce za zasilanie puszek symboliczne cukierki. Kolejna atrakcja tej części imprezy to utworzenie „żywej” choinki ze wszystkich uczestników Motomikołajki.pl (17)akcji i zrobienie pamiątkowego zdjęcia. Po zakończeniu zabawy na Placu Zamkowym dzieci przejadą na dalszą część imprezy do parku zabaw Digiloo, a MotoMikołaje posilą się pyszną grochówką przy salonie BMW Motorrad Inchcape Motor.

Honorowy Patronat nad akcją MotoMikołajki.pl 2014 objął Pan Marek Michalak – Rzecznik Praw Dziecka.

Patronami medialnymi są – magazyny: Świat Motocykli i MotoRmania oraz serwisy internetowe: ścigacz.pl, motocaina.pl, studentnews.pl, czasdzieci.pl.

Akcję wspierają firmy: Rohlig Suus , BMW Motorrad Inchcape Motor, Klub Honda Hornet, PageGroup, 4 safe, Jagatex, Suzuki Motor Poland,

Sponsorami nagród w konkursach są: Garmin, Liberty Motor, Motorismo, Motoszkoła.

Szczegółowy plan imprezy:
9:00 – wejście dzieci na stadion (zabawy na górkach – 1h, zwiedzanie stadionu tzw. Trasą Piłkarską)
10:30 – początek zbiórki motocyklistów pod bramą nr 2 (Brama główna od Ronda Waszyngtona)
11:30 – formowanie kolumny MotoMikołajów
11:45 – przejazd ulicami Warszawy na Plac Zamkowy
12:15 – 13:45 – atrakcje na Placu Zamkowym
14:00 – start z Placu Zamkowego i przejazd do BMW (grochówka
dla MotoMikołajów), jednocześnie wyjazd dzieci do Digiloo
15:00 – rozpoczęcie zabaw w Digiloo
17:00 – koniec imprezy dla dzieci

Szczegółowe informacje o akcji, konkursach a także komunikaty dla Mikołajów możecie śledźcie na stronie motomikolajki.pl oraz na Facebooku.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl