MotoMikołaje w Warszawie 2012 – motocykliści uszczęśliwiają dzieci!

- MotoRmania

„Bawiliśmy się fantastycznie, nosy marzły, ale serca były gorące” – warszawscy MotoMikołaje w akcji!

Informacja prasowa

Ponad 200 MotoMikołajów wyruszyło w ten bardzo mroźny niedzielny poranek na warszawskie ulice, a razem z nimi autobus pełen dzieci z rodzinnych i publicznych domów dziecka oraz Mikołajów towarzyszących. To właśnie dzieci były głównym motywatorem tej zimowej przejażdżki. Mimo 11 stopni mrozu i trudności z wyjazdem z zaśnieżonych osiedli, atmosfera była gorąca i przyjazna.

Na Placu Zamkowym przywitały ich uśmiechnięte twarze przechodniów i turystów. Z Mikołajów i dzieci ustawiła się wielka choinka do pamiątkowego zdjęcia, a następnie ustanowiony został rekord „ilu MotoMikołajów pomieści najmniejszy Carrefour na świecie” (28m2) – rekord to 91 Mikołajów plus szop pracz 🙂 Czy pobiją go w przyszłym roku?

Z Placu Zamkowego parada ruszyła w drogę do hali sportowej, by na miejscu się rozgrzać i poczuć się jak dziecko oglądając zmagania Warsaw Spartans, szkoły Aikido czy akrobacje taneczne. Dzieci w tym czasie próbowały swych sił na ściance wspinaczkowej, szalały na dmuchanych zjeżdżalniach i symulatorach jazdy motocyklem, a także wielkiej trampolinie. Na koniec każde z dzieci otrzymało mikołajkowe upominki.

Wieczorem, w Klubie Proxima odbył się koncert motomikołajkowy zespołów Raggafaya oraz Monkey and The Baboons. W skocznych rytmach rock&rolla i reggae Mikołaje zapomnieli o porannym mrozie. Podczas koncertu przedstawiono laureatów konkursu na NajMikołajkę, NajMikołaja oraz NajMotocykl. Szczęśliwcy odebrali nagrody przygotowane przez organizatora: spodnie motocyklowe, vouchery na zakupy oraz T-shirt Mottowear.

Bardzo dziękujemy wszystkim Mikołajom, którzy tego dnia byli obecni, pomagali w organizacji akcji i sprawili, że zarówno dzieciakom jak i innym uczestnikom akcji serce podskakiwało z radości.

Specjalnie podziękowania przysłane od dzieciaków: „Gorące podziękowania dla wszystkich Motomikołajów. Bawiliśmy się fantastycznie, nosy marzły, ale serca były gorące. Pozdrawiamy”.

Dzięki Waszej hojności do puszek trafiło prawie 6000zł, a to jeszcze nie koniec. Na portalu aukcyjnym Allegro trwają jeszcze aukcje przedmiotów, z których dochód trafi do dzieciaków. Znajdziecie tam: handbary do chopperów, scotoilery (by Wasz łańcuch smarował się sam), kalendarze motocyklowe, voucher na zakupy dla motocyklisty (przekazany na licytacje przez NajMikołajkę) i inne. Zapraszamy!

Szacowane i pakowane są jeszcze dary rzeczowe, juz niedługo trafią do placówek. Organizator szacuje, że łączna wartość przekazanych dzieciakom darów przekroczy w tym roku 20000 zł!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl