MotoMikołaje na Podkarpaciu 2012 – bijemy rekord!
MotoRmania
22 listopada 2012

Jak wiadomo od kilku lat, motocykliści z Podkarpacia są mistrzami zorganizowania i wypalonych akcji z wielką pompą. W tym roku, przy okazji zbliżającego się 6. grudnia, również nie zapomnieli o najbardziej potrzebujących.

Informacja prasowa

Już od 2010 roku, czyli od czasu powstania forum podkarpackie2oo.pl, motocykliści zamieszkujący ten region organizują MotoMikołajki dla potrzebujących dzieci. Zaczynali od odwiedzania dzieci w Szpitalu Wojewódzkim nr 2, w chwili obecnej stale wspierają Dom Dziecka w Łopuszce Małej. W tym roku już drugi raz uszczęśliwią dzieciaki 6 grudnia. Akcja ma na celu również pokazanie motocyklistów z najlepszej strony, łamiąc tym samym stereotyp szaleńców i piratów drogowych, co jak wiadomo jest niezwykle istotne. Przy tej okazji efekt jest jeszcze lepszy, bo już najmłodsi widzą, jak cudowną pasją są motocykle.

Po sporym sukcesie akcji, czyli zebraniu kwoty 2029,02zł w roku 2010 oraz jeszcze większej sumy 4016,32zł w roku ubiegłym, przyszła pora na pobicie rekordu! Status na dzień dzisiejszy to już 3527,19zł! Akcja wychodzi właśnie poza granice forum, organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w obdarowywaniu dzieci. Zapraszają wszystkich chętnych do Rzeszowa oraz do pomocy finansowej w akcji – 100% zebranych środków przekazywanych jest na cele charytatywne. Wszelkie szczegóły znajdziecie w odpowiednim wątku na forum podkarpackie2oo.pl. Trzeba być wielkim dla małych! Nie zapomnijcie o stroju Mikołaja!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły