„Motocyklem bezpieczniej między samochodami” jako kampania roku – głosuj!
Piotr Jędrzejak
14 maja 2012

„Kampania Społeczna Roku” szansą dla motocyklistów!

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Motocyklistów MotoAutostrada wraz ze swoją akcją społeczną „Motocyklem bezpieczniej… między samochodami – Miejsca wystarczy dla wszystkich” jest nominowane do nagrody „Kampania Społeczna Roku”. Poza nagrodą główną do zdobycia jest również nagroda internautów, o którą MotoAutostrada również zamierza powalczyć.

Aby oddać na nas głos należy wejść na stronę organizatora konkursu, następnie zarejestrować się i oddać głos na naszą akcję (której opis również jest na ww. stronie). Całość zajmuje 2-5 minut, więc nie jest to zbyt wielkie poświęcenie, a cel szczytny. Można oddać tylko jeden głos, konkurujemy z akcjami, na które różne instytucje (często za publiczne pieniądze) wydały gigantyczne pieniądze – Stowarzyszenie MotoAutostrada za 4 akcje zapłaciło ok. 3500 zł łącznie z kosztem benzyny (wszelkie szczegóły znajdziecie na podstronie kampanii) Reszta to zaangażowanie motocyklistów.

Nagroda dla Stowarzyszenia jest o tyle ważna, że poruszają oni temat, który wielu pseudo ekspertom oraz bezwzględnym ubezpieczycielom jest mocno nie w smak, a sprawa jest istotna dla motocyklistów, szczególnie poszkodowanych w wypadkach. Jedynie policja małopolska wspiera akcję, choć są atakowani za to przez komendę główną. Głosowanie trwa do 25. maja, pomożecie?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły