Mateusz Kret 'Wlewacz’ nie żyje
Piotr Jędrzejak
3 lutego 2013

Dziś wieczorem, około godziny 19:00 zginął jeden z najbardziej wyrazistych motocyklistów z regionu Podkarpacia.

Jak znaleźć można na stronie Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie:

„Około godz. 19. policjanci zostali powiadomieni o wypadku w Trzcianie w powiecie rzeszowskim na krajowej czwórce. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym marki Opel Astra. Niestety, pomimo wysiłku ratowników, życia kierowcy jednośladu nie udało się uratować. 23-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego zmarł.

Na miejscu pracują policjanci. Funkcjonariusze zabezpieczają ślady, które pomogą w ustaleniu okoliczności zdarzenia. Droga na tym odcinku jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać kilka godzin.”

Według nieoficjalnych, jeszcze niepotwierdzonych plotek, wypadek spowodował kierowca Opla, który bez prawa jazdy (zatrzymane wcześniej przez policję) skręcał na stację benzynową przez podwójną linię ciągłą.

Informacja jest dla redakcji MotoRmanii tym bardziej drastyczna, jako że „Wlewacz” miał na naszych stronach własną galerię zdjęć oraz aktywnie udzielał się na forum Podkarpackie2oo.pl, z którym to MotoRmania miała okazję współpracować.

Rodzinie, przyjaciołom oraz najbliższym znajomym Mateusza przesyłamy najszczersze wyrazy współczucia.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły