Mała zmiana – widoczny efekt: kierunkowskazy motocyklowe LED Moretti

- MotoRmania

Technologia LED zagościła w motocyklizmie na dobre.

informacja prasowa

Oświetlenie z diodami elektroluminescencyjnymi nie tylko stylowo wygląda, ale również oferuje dłuższy okres żywotności oraz pobiera znacznie mniej prądu. Zastosowanie takiego oświetlenia w motocyklu zapewnia lepszą widoczność, a co za tym idzie – zwiększa bezpieczeństwo.

Kierunkowskazy LED moretti motocyklowe (3)

Małe kroczki

Aby poprawić nasze bezpieczeństwo na motocyklu, wystarczą małe zmiany dokonane niewielkim kosztem. Wymieniając kierunkowskazy stajemy się lepiej widoczni dla innych użytkowników drogi. Zmatowiały klosz lub odbłyśnik, albo zużyta i zabrudzona żarówka – stare wysłużone kierunkowskazy z wiekiem nie świecą już tak dobrze jak na początku, a to ma negatywny wpływ na nasze bezpieczeństwo. Niewidoczny kierunkowskaz nie informuje o naszych zamiarach, więc osoby poruszające się przed lub za nami mogą nas nie zauważyć. Nawet pomimo małych rozmiarów i małej liczby diod, kierunkowskazy LED mogą świecić intensywniej niż wielowatowa żarówka w starym, dużym kierunkowskazie. Ważne jednak, aby decydować się na produkty wysokiej jakości, a właśnie takie są kierunkowskazy LED Moretti.

Kierunkowskazy LED moretti motocyklowe (1)

Nie bójmy się zmian

Kiedy nasz motocykl pochodzi z końca ubiegłego wieku, możemy z łatwością go odmłodzić. Nie musimy się martwić o to, czy nowoczesne kierunkowskazy będą pasować do naszego sprzętu zarówno technicznie jak i wizualnie. Oferta kierunkowskazów LEDowych Moretti Parts jest na tyle obszerna, że bez obaw znajdziemy oświetlenie odpowiadające stylem do starszych, klasycznych modeli, jak również do nowocześniejszych maszyn każdego typu. Kierunkowskazy posiadają uniwersalne wtyczki, a więc w większości motocykli montaż przebiegnie na zasadzie plug&play, wymagając minimalnych zdolności, najprostszych narzędzi i kilku minut wolnego czasu. Ze względu na inne parametry techniczne, w klasycznych układach elektrycznych kierunkowskazy LED będą mrugały ze zbyt wysokim tempem. Ten problem najłatwiej rozwiązać przez zamontowanie (także plug&play) nowego, dopasowanego przerywacza, które także znajdują się w ofercie Moretti Parts.

Kierunkowskazy LED moretti motocyklowe (4)

Wszystkie kierunkowskazy LED Moretti posiadają europejską homologację pozwalającą poruszać się po wszystkich krajach wspólnoty. Najbardziej efektowne są kierunkowskazy dynamiczne, wzorowane na technologii spotykanej w najnowszych samochodach klasy premium. Pływające światło sprawia, że zamiar zmiany kierunku jazdy widać z daleka, jest on bardziej czytelny, a samo oświetlenie staje się niezwykle zjawiskowe.

Kierunkowskazy LED Moretti znajdziesz w punktach sprzedaży części i akcesoriów Moretti.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl