Latanie w enduro i na paralotni: świetny film od czytelnika!

- Piotr Jędrzejak

Takie połączenie hobby to my rozumiemy! Uwaga, bo klip jest totalnie zajawkowy!

Pamiętacie, jak w lutym pisaliśmy o skuterze z kolcami? Chłopaki ślizgali się po lodzie i wyglądało to na taki fun, że aż im zazdrościliśmy. Teraz ten sam chłopak, Rafał, podesłał nam swój nowy filmik, na którym jest kilka ciekawych ujęć z paralotni i trochę świetnie nagranego, amatorskiego offroadowania. Zaciekawiło nas połączenie tych dwóch hobby, więc postanowiliśmy zapytać Rafała o genezę tego filmiku:

„Zamysły na stworzenie lepszego filmiku po „zimowym lataniu skuterem z kolcami” wpadły nam zaraz po tym jak odniósł on sukces. Co prawda tutaj nie mamy czegoś tak super ekstra, jak skuter z kolcami i jest to po prostu amatorska jazda, ale myślę, że film został świetnie nagrany i zmontowany przez mojego kolegę (LumoFilm).

Jeżdżę (obecnie) motocyklem, CR250, co zostało zaszczepione we mnie przez mojego tatę. 🙂 Od zawsze lubił sporty motoryzacyjne. Najpierw on kupił motocykl, później ja nabyłem swój także. Teraz on lata na paralotniach i ja także chciałbym zacząć. Sam nie latałem jeszcze nigdy, ale z kimś owszem. Świetne przeżycie i to dało mi tylko podstawy do tego, aby w następnym roku poszerzyć swoje hobby (nie ma co się ograniczać. Każdy powinien spróbować tego co mu się podoba i jest fajne). Na motocyklu mogę się wyżyć, posiłować trochę, zmęczyć się, potrenować, a na paralotni mogę na wszystko popatrzeć z góry. Odpocząć, nacieszyć oko widokami i pooddychać świeżym powietrzem. Oba sporty się dopełniają i są po prostu świetne. Polecam każdemu!”

Ok, chcemy zacząć latać. Wy też?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl