Kurtki skórzane Shima Hunter – nowość w Sklepie MotoRmania!

- MotoRmania

W sklepie mamy absolutną nowość od polskiej firmy motocyklowej Shima, znanej głównie z bardzo dobrych rękawic w przystępnych cenach.

W tym roku do shima hunter (2)oferty trafiły skórzane kurtki o nazwie Hunter. Są wykonane w 100% ze skóry, wyposażone w komplet protektorów w newralgicznych miejscach. Wzornictwo jest utrzymane w klasycznym stylu, nieco retro. Ciekawostką jest tylna kieszeń na rękawice, dzięki której nie wypychamy kieszeni bocznych i możemy więcej schować. Więcej o kurtkach Shima Hunter znajdziecie w sklepie internetowym oraz stacjonarnym w Warszawie. Posiadamy na miejscu rozmiary od S do XL w kolorach brązowym i czarnym. Zapraszamy.

shima hunter (1)

Cena 1099 zł

www.Sklep.MotoRmania.com.pl
tel. 22/ 877-24-86
kom. 664-163-035
e-mail: [email protected]

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl