Konkurs – zimowanie motocykla
MotoRmania
20 listopada 2014

Sezon motocyklowy w Polsce nieubłaganie się kończy. Zapowiadane opady śniegu zmuszą większość z Was do uśpienia swoich motocykli na kilka ładnych miesięcy. Pozostaje pytanie, gdzie przechować motocykl ?

Kto ma garaż podziemny jakoś się pomieści, niektórzy wstawiają motocykl na strzeżony parking i okrywają pokrowcem, a jeszcze inni przechowują motocykl na środku salonu. A gdyby tak…. wynająć specjalną skrzynię, która pomieści motocykl i będzie przechowywana w magazynie, którego warunki pozwolą Waszej maszynie spokojnie zasnąć zimowym snem ?

Podwarszawska firma Wynajmijskrzynie.pl Sp z o.o. oferuje właśnie takie ciepłe, pchnące drewnem „parkingi” dla Waszych motocykli i postanowiła przeznaczyć jedną skrzynię na konkurs dla czytelników MotoRmanii.

Chcielibyśmy zobaczyć, gdzie zimujecie Wasze sprzęty. A może nie macie jeszcze miejsca i bidactwa gdzieś stoją pod blokiem?

Na naszego maila marketing(małpa) motormania.com.pl prześlijcie nam zdjęcia swoich motocykli, pokażcie, gdzie je parkujecie, a my wybierzemy taki, który według nas zasługuje na spokojny zimowy sen w skrzyni.

Motocykl trzeba będzie dostarczyć do magazynu przy ulicy Julianowskiej 37 w Piasecznie.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 24 listopada !

PS. Każdy z Was, kto szuka miejsca na zimowanie motocykla, może wynająć skrzynię za 200 zł za miesiąc.

Aktualizacja 25.11.2014

Sposród wielu nadesłanych zgłoszeń, ostatecznie wybraliśmy zdjęcie od Przemka, który prosił nas o ratunek, dla swojego przymarzniętego motocykla 🙂

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły