Kask motocrossowy dla dzieci: JUST1 J32 KIDS

- MotoRmania

Sezon komunii w pełni. Dzieciaki coraz częściej dostają w prezencie quady czy pit-bike. Taki pojazd na rozpoczęcie motoryzacyjnej przygody może być dobrym pomysłem, jednak wyłącznie pod pewnymi warunkami. Najważniejsze jest zapewnienie dziecku odpowiedniej opieki, szkolenia i przede wszystkim bezpieczeństwa podczas zabawy na nowym sprzęcie.

informacja prasowa

Wypadki na quadach i motocyklach, również z udziałem dzieci, niestety się zdarzają. Dlatego warto już od najmłodszych lat uczyć swoje pociechy, że bezpieczeństwo stoi zawsze na pierwszym miejscu. Nawet w czasie największych upałów nie warto rezygnować z ubrań posiadających długi rękaw czy długie nogawki – i to najlepiej z warstwą ochronną. Warto zainwestować w spodnie motocrossowe, które chronią przed kamieniami i obtarciami spowodowanymi upadkami. Aby uniknąć poważniejszych urazów, nie należy zapominać o pełnej zbroi, ochraniaczach, rękawicach, stabilizatorze karku oraz o wysokich butach. Jednak niezbędną podstawą garderoby młodego kierowcy powinien być kask. I to nie ten najtańszy, pozbawiony homologacji.

Just1 J32 Kids CAMO FLUO ORANGE GLOSS KIDS (5)

Znalezienie kasku dla młodego ridera nie jest łatwym zadaniem. Kiedy znany ze światowych zawodów motocrossowych JUST1 powrócił na polski rynek, sprawa znacznie się upraszcza. Model J32 KIDS dba o komfort i bezpieczeństwo dzieciaków. Kask z termoplastyczną skorupą i z wyjmowaną do prania wyściółką występuje w 3 rozmiarach, aby zapewnić odpowiednie dopasowanie do obwodu głowy od 47 do 52 cm. Rozbudowany system wentylacji, daszek o aerodynamicznej budowie oraz oddychająca wyściółka zapewniają komfort nawet podczas całodniowych zmagań w wymagającym terenie.

Just1 J32 Kids CAMO FLUO ORANGE GLOSS KIDS (3)

Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo i tutaj warto wspomnieć o zapięciu DD, które nie tylko jest najbezpieczniejszym typem, ale zostało dodatkowo wzmocnione. Kształt skorupy kasku JUST1 J32 pozwala na korzystanie ze stabilizatora karku. Lepiej, aby system awaryjnego wyciągania wkładek policzkowych J.1.E.R. nie był potrzebny, ale w razie wypadku zminimalizuje ryzyko kontuzji. Bezpieczeństwo kasku potwierdzone jest certyfikatami DOT oraz ECE.

W kasku JUST1 J32 najmłodsi będą jeździć bezpiecznie, a do tego mogą czuć się cool dzięki 4 różnym malowaniom skorupy.

Więcej: www.morettiparts.pl

Cena: 529 zł

Just1 J32 Kids kask mx dla dzieci

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl