Już w ten weekend wielkie otwarcie salonu 4-ride.pl w Gdańsku
MotoRmania
10 sierpnia 2017

12 sierpnia na gdańskiej mapie motocyklowej pojawi się nowy mocny punkt z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi – sklep popularnej sieci 4ride.pl. Nowy salon będzie się mieścił w lokalizacji znanej już motocyklistom z Pomorza – al. Grunwaldzkiej 229 w Gdańsku.

informacja prasowa

Za co motocykliści cenią 4ride.pl?

4ride.pl we wszystkich oddziałach posiada szeroki asortyment, dzięki czemu z salonu wyjdziecie ubrani od stóp do głów. Nie inaczej będzie w Gdańsku. W salonie znajdziecie szeroki wybór ulubionych marek, m.in. HJC, Rebelhorn, Airoh, Held, RST, Bell, Fox, Alpinestars, Dainese, Shoei, Shima, Shark, Sidi, Ixon, Givi, Kappa, Oxford, Nolan, Schuberth, LS2, 4SR, Freestar i wiele wielu innych, o które zawsze możecie zapytać. W pakiecie dostajecie profesjonalną obsługę, która w 110% postara się sprostać Waszym wymaganiom.

Musimy przy okazji wspomnieć, że 4ride.pl będzie pierwszym dealerem marki Arai w Gdańsku. Także jeśli chcecie przekonać się na własne oczy, dlaczego kaski Arai są uważane za najbezpieczniejsze na świecie, to koniecznie wpadajcie na Grunwaldzką.

Kiedy otwarcie oddziału w Gdańsku?

Start w sobotę 12 sierpnia od godziny 9:00 przy al. Grunwaldzkiej 229 – ZOBACZ NA MAPIE.  Organizatorzy przygotowali dla Was wiele atrakcji, dlatego zarezerwujcie sobie całą sobotę. W planach są m.in. pokazy motocyklowej poduszki powietrznej oraz testowe interkomy i nawigacje motocyklowe, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, mobilna hamownia motocyklowa, kaski testowe.

Impreza odbędzie się w formie rodzinnego grilla, więc śmiało możecie zabrać ze sobą również najmłodszych. Szczegóły znajdziecie na Facebooku: facebook.com/4ridepl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły