Już w ten weekend wielkie otwarcie salonu 4-ride.pl w Gdańsku

- MotoRmania

12 sierpnia na gdańskiej mapie motocyklowej pojawi się nowy mocny punkt z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi – sklep popularnej sieci 4ride.pl. Nowy salon będzie się mieścił w lokalizacji znanej już motocyklistom z Pomorza – al. Grunwaldzkiej 229 w Gdańsku.

informacja prasowa

Za co motocykliści cenią 4ride.pl?

4ride.pl we wszystkich oddziałach posiada szeroki asortyment, dzięki czemu z salonu wyjdziecie ubrani od stóp do głów. Nie inaczej będzie w Gdańsku. W salonie znajdziecie szeroki wybór ulubionych marek, m.in. HJC, Rebelhorn, Airoh, Held, RST, Bell, Fox, Alpinestars, Dainese, Shoei, Shima, Shark, Sidi, Ixon, Givi, Kappa, Oxford, Nolan, Schuberth, LS2, 4SR, Freestar i wiele wielu innych, o które zawsze możecie zapytać. W pakiecie dostajecie profesjonalną obsługę, która w 110% postara się sprostać Waszym wymaganiom.

Musimy przy okazji wspomnieć, że 4ride.pl będzie pierwszym dealerem marki Arai w Gdańsku. Także jeśli chcecie przekonać się na własne oczy, dlaczego kaski Arai są uważane za najbezpieczniejsze na świecie, to koniecznie wpadajcie na Grunwaldzką.

Kiedy otwarcie oddziału w Gdańsku?

Start w sobotę 12 sierpnia od godziny 9:00 przy al. Grunwaldzkiej 229 – ZOBACZ NA MAPIE.  Organizatorzy przygotowali dla Was wiele atrakcji, dlatego zarezerwujcie sobie całą sobotę. W planach są m.in. pokazy motocyklowej poduszki powietrznej oraz testowe interkomy i nawigacje motocyklowe, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, mobilna hamownia motocyklowa, kaski testowe.

Impreza odbędzie się w formie rodzinnego grilla, więc śmiało możecie zabrać ze sobą również najmłodszych. Szczegóły znajdziecie na Facebooku: facebook.com/4ridepl

4ride.pl

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl