Icon Overlord – kurtka w stylu street fighter
MotoRmania
8 marca 2013

Dla motocyklisty kurka jest niemal tak samo ważna jak kask – bezpieczeństwo ponad wszystko ale znaczenie ma też image.

Informacja prasowa

To właśnie kurtka nas wyróżnia z tłumu, poprawia wygląd oraz samopoczucie i daje sygnał otoczeniu kim jesteśmy. Jeśli czujesz się miejskim wojownikiem i chcesz być zauważony, to zastanów się dobrze zanim sprawisz sobie kurtkę. Możesz sięgniesz po kapotę, która wygląda zwyczajnie, jest lekko za duża, bez szyku i dopasowani, a z pewnością nie powoduje u płci przeciwnej dyskretnych westchnień. Stałaby się kolejną rzeczą, która po krótkim okresie pozakupowej euforii, skończyłaby jak zwykły element garderoby zatknięty na haczyku. Odważ się! Przyjdź do nas i spraw sobie oryginalne ubranie w stylu amerykańskich street fighterów – Icon Overlord!

Skupmy się teraz na wygodzie i bezpieczeństwie. Nasza kurtka jest wykonana z tekstylnego materiału wysokiej jakości i odpornego na ścieranie. W komplecie posiada wyjmowane, solidne protektory (nie pianki, gąbki lub małe wkładki) na barkach i łokciach. Na plecach wyposażona jest w kieszeń na żółwia, którego firma Icon oferuje pod nazwą Stryker. Żółw, który należy dokupić osobno, może być noszony na szelkach wraz z pasem nerkowym pod dowolnym ubraniem albo po wypięciu osprzętu może stać się integralną częścią kurtki Overlord.

Ponadto na barkach, łokciach i górnej części pleców kurtka posiada zewnętrzne wstawki z elastycznego plastiku. które pełnią rolę sliderów. Na zgięciach ramion i barków wszyte są harmonijki z elastycznego materiału, które ułatwiają ruchy stawów. Jest to pomysł zaczerpnięty z kombinezonów wyścigowych.

W newralgicznych miejscach kurtka posiada perforację dla lepszej wentylacji. W komplecie znajduje się odłączana podpinka w formie kamizelki (bez rękawów). Kieszenie są wyposażone w zamki błyskawiczne YKK, które są niezawodne i wygodne w obsłudze, nawet w rękawiczkach motocyklowych.

Najpopularniejszy kolor,to szary z dużym, wtłoczonym, gumowym logo Icon na piersi. Pozostałe kolory i odmiany kurtki Overlord są dostępne u importera na zamówienie w ciągu 7-10 dni. Cena kurtki to 899 PLN.

Dystrybutor w Polsce:
www.e-Szosowe.pl,
MotoX s.c.,
Al. Prymasa Tysiąclecia 74A,
01-424 Warszawa,
tel. 22/ 877-26-86, 661-661-111.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły