Honda Gymkhana w decydującej fazie rozgrywek
MotoRmania
25 lipca 2012

Do końca tegorocznego sezonu pozostały już tylko dwie rundy w szybkiej jeździe pomiędzy kolorowymi pachołkami.

Informacja prasowa

W ostatni weekend sierpnia, tj. 25-26 Honda Gymkhana zawita po raz pierwszy do Wrocławiu, a Wielki Finał zaplanowany został na 16. września – podobnie jak w ubiegłym roku – w C.H. M1, w Markach koło Warszawy.

Zarówno w jednej jak i drugiej lokalizacji, rywalizacja będzie odbywała się na dwóch torach równoległych, a każdy z uczestników będzie miał za zadanie, w dwóch przejazdach, bezbłędnie i to w jak najkrótszym czasie pokonać specjalnie przygotowaną trasę. Aktualnie prowadzący zawodnik będzie, w towarzystwie hostess, zajmował miejsce na tronie, obserwując zmagania konkurentów. Jazdy konkursowe odbywać się będą w kategoriach open, kobiet oraz zespołowej. Następnie najlepsza szesnastka z danej rundy, dodatkowo, w systemie pucharowym, weźmie udział w walce o Puchar Prezesa Hondy Poland.

Podczas wrocławskiej edycji imprezy, która odbędzie się na terenie centrum handlowego Magnolia, faworytem będzie silna, ekipa z Dolnego Śląska, z nieustraszonym i niewzruszonym Beniaminem Muchą na czele. Z pewnością będą dzielnie walczyć z, dotąd niepokonanym, najlepszym również w ubiegłym roku, Wojtkiem „Terminatorem” Grodzkim.

Niespełna dwa tygodnie po rundzie wrocławskiej, Honda Gymkhana ponownie zagości w M1 w podwarszawskich Markach, gdzie odbędzie się ostatnia w tym roku edycja imprezy. W trakcie wielkiego finału, zarówno dla uczestników, jak i dla wszystkich widzów, organizator przygotuje wiele atrakcji i niespodzianek, a także quizy oraz konkursy, w których będzie można wygrać atrakcyjne upominki. Dla najmłodszych przygotowany zostanie tor „Mini Honda Gymkhana”, na którym będą mogli spróbować swoich sił na małych rowerkach Hondy.

W czasie finału zostaną wyłonieni najlepsi zawodnicy sezonu 2012 w kategoriach kobiet oraz „open” dla których przygotowano cenne nagrody:

I. miejsce – skuter Honda PCX
II. miejsce – skuter Honda Vision 50
III. miejsce – zestawy gadżetów Hondy

Spośród uczestników wszystkich edycji imprez Honda Gymkhana 2012 rozlosowane zostaną specjalne nagrody o łącznej wartości 16000 zł.

Czy Beniaminowi, w drugiej części sezonu uda się zmniejszyć dystans 4 punktów, które dzielą go do lidera?

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą niecodzienną konkurencją do kibicowania, a dotychczasowych zawodników oraz motocyklistów, którzy pierwszy raz chcieliby spróbować swoich sił w zabawie między kolorowymi pachołkami do udziału w ostatnich dwóch imprezach Honda Gymkhana. Więcej szczegółów na honda.pl oraz u autoryzowanych dealerów Hondy.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły