Honda Gymkhana 2013 – plany na sezon
MotoRmania
18 marca 2013

Honda w Polsce kontynuuje cykl swoich imprez i wspiera miłośników jazdy motocyklem pomiędzy kolorowymi pachołkami.

Informacja prasowa

W trosce o bezpieczeństwo motocyklistów w Polsce, importer największego na świecie producenta motocykli organizuje imprezy dające możliwość podnoszenia umiejętności jazdy i nabierania pewności siebie za kierownicą jednośladu. Przykładem tego jest Honda Gymkhana, która zapoczątkowana dwa lata temu, zdążyła już zyskać wielu sympatyków. Tylko w ubiegłym roku, w imprezie udział wzięło ponad 120 uczestników.

W roku 2013 w planach są trzydniowe mistrzostwa, które na początku września będą miały miejsce najprawdopodobniej w Warszawie. Tradycyjnie pierwszy dzień przeznaczony zostanie na treningi i zapoznanie się z obiektem. Przez kolejne dwa dni zorganizowane zostanie przynajmniej pięć przejazdów konkursowych z których wyłonieni zostaną mistrzowie Honda Gymkhana 2013 w kategoriach open oraz kobiet. Zarówno dla zwycięzców, jak i pozostałych uczestników przewidziane są nagrody i niespodzianki.

Dodatkowo, Honda w Polsce gotowa jest wspomóc wszelkie inicjatywy związane z organizacją lokalnych imprez Gymkhany. Jeśli są osoby zainteresowane przeprowadzeniem własnych zawodów i chciałby dowiedzieć więcej szczegółów, to zapraszamy do skontaktowania się z oddziałem Hondy Motor Europe w Polsce pod adresem honda(małpka)honda.pl. W takich przypadkach można również liczyć na wsparcie importera poprzez ufundowanie drobnych nagród bądź okolicznościowych pucharków.

Więcej informacji dotyczących Honda Gymkhana spodziewać się można w aktualnościach i newsletterach na www.honda.pl. Serdecznie zapraszamy.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły