Honda Fun & Safety – tor Radom dla klientów Hondy
MotoRmania
18 lipca 2012

Kupiłeś motocykl w salonie Hondy i nie masz zbyt wiele okazji sprawdzić jak doskonale się prowadzi? Weź udział w Honda Fun & Safety!

Informacja prasowa

W dniach 4-5 sierpnia, Honda Poland zaprasza wszystkich, którzy zakupili motocykle w autoryzowanej sieci dealerskiej Hondy, na imprezę zorganizowaną na torze w Radomiu. Tutaj, w bezpiecznych warunkach, każdy z uczestników będzie miał okazję poczuć prawdziwą przyjemność z jazdy motocyklem Honda, a także poprawić własne umiejętności jazdy oraz nabrać pewności siebie za kierownicą.

Dodatkowo, swoje przejazdy, uczestnicy będą mieli możliwość obejrzeć na zdjęciach wykonanych podczas większości sesji. Materiał zdjęciowy będzie prezentowany i objaśniany jeszcze w trakcie imprezy.

W trakcie Honda Fun & Safety, dla zainteresowanych nowymi modelami, Honda Poland planuje również zorganizować jazdy testowe. Udział w imprezie jest bezpłatny, a wszystkich chętnych zapraszamy do swoich dealerów Hondy. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie imprezy. UWAGA! Ilość miejsc ograniczona

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły