Honda Fun & Safety 2013 – udany początek sezonu
MotoRmania
28 maja 2013

W dniach 25 i 26 maja 2013 na torze w Radomiu odbyła się pierwsza edycja imprezy Honda Fun & Safety.

Informacja prasowa

Podczas minionego weekendu, klienci autoryzowanych salonów Hondy zostali zaproszeni przez swoich dealerów na imprezę, gdzie w bezpiecznych warunkach mogli doskonale pobawić się na swoich motocyklach. Uczestnicy mogli wjechać na teren toru jedynie na podstawie wcześniej przesłanych zgłoszeń. Duże zainteresowanie spowodowało, że lista chętnych szybko została zapełniona, a osoby z listy rezerwowej do ostatniej chwili oczekiwały na potwierdzenie udziału.

Pomimo niesprzyjających prognoz i obfitych opadów deszczu na Mazowszu, na torze w Radomiu pogoda dopisywała przez całe dwa dni trwania imprezy. Nieustępliwi i zdeterminowani uczestnicy, którzy nieulękli się zachmurzonego nieba, nie pożałowali. Suche warunki jazdy panowały przez cały weekend. Zostały zaburzone jedynie kilkoma kroplami deszczu w niedzielne popołudnie, kiedy impreza dobiegała już końca.

Poza dobrą zabawą i nabraniem pewności siebie za kierownicą swojego motocykla, uczestnicy Honda Fun & Safety mogli skorzystać z uwag i porad Tomka Kulika, który przez cały weekend był do dyspozycji wszystkich jeżdżących na torze. Instruktor zjednał sobie wielu uczestników i uczestniczek. Już zapowiada, że na kolejnej imprezie Hondy, która odbędzie się w Toruniu, w dniach 22-23 czerwca, będzie równie mocno zaangażowany w szlifowaniu techniki jazdy każdego, kto tylko będzie chciał poprawić swoje umiejętności.

Osoby, które nie chcą przegapić kolejnej edycji imprezy, mogą już teraz skorzystać z subskrypcji newslettera na stronie Hondy, gdzie pojawi się informacja o rozpoczęciu zapisów prowadzonych przez autoryzowanych dealerów Hondy.

Więcej informacji na www.honda.pl oraz w salonach. Serdecznie zapraszamy.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły