Gruuuuube rabaty w Suzuki Motors Piaseczno!
MotoRmania
10 września 2018

Koniec lata i jesień według prognoz zapowiadają się doskonale, wygląda więc na to że w tym roku można będzie jeździć bardzo bardzo długo. Teraz macie także doskonałą okazję do promocyjnego zakupu motocykla z Hamamatsu.

informacja prasowa

Dealer motocykli Suzuki w Piasecznie oferuje rabaty na wybrane modele nawet do 10 tys. złotych. Ciekawe okazje można znaleźć w każdej kategorii, zarówno małych skuterów i motocykli miejskich, jak i rasowych turystyków V-Strom, nakedów oraz kultowego GSX-R1000R. Przy okazji na praktycznie każdym z tych modeli możecie się przejechać zupełnie bezpłatnie w ramach jazd testowych.

Ekipa z Piaseczna jak zwykle podchodzi poważnie do tematu i dysponują również motocyklem w specyfikacji torowej udostępnianym w trakcie imprez na torach. A zapowiadają jeszcze sporo ciekawych wydarzeń w najbliższej przyszłości. Wpadajcie do mekki Suzuki na Puławską 34 w podwarszawskim Piasecznie – na serwis, na kawę i po nowy motocykl Suzuki.

Suzuki Motors Piaseczno
ul. Puławska 34 (wjazd od ul. Okulickiego
05-500 Piaseczno
tel.: +48 22 112 01 77
www.suzukipiaseczno.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły