Gruuuuube rabaty w Suzuki Motors Piaseczno!

- MotoRmania

Koniec lata i jesień według prognoz zapowiadają się doskonale, wygląda więc na to że w tym roku można będzie jeździć bardzo bardzo długo. Teraz macie także doskonałą okazję do promocyjnego zakupu motocykla z Hamamatsu.

informacja prasowa

Dealer motocykli Suzuki w Piasecznie oferuje rabaty na wybrane modele nawet do 10 tys. złotych. Ciekawe okazje można znaleźć w każdej kategorii, zarówno małych skuterów i motocykli miejskich, jak i rasowych turystyków V-Strom, nakedów oraz kultowego GSX-R1000R. Przy okazji na praktycznie każdym z tych modeli możecie się przejechać zupełnie bezpłatnie w ramach jazd testowych.

SMP_3

Ekipa z Piaseczna jak zwykle podchodzi poważnie do tematu i dysponują również motocyklem w specyfikacji torowej udostępnianym w trakcie imprez na torach. A zapowiadają jeszcze sporo ciekawych wydarzeń w najbliższej przyszłości. Wpadajcie do mekki Suzuki na Puławską 34 w podwarszawskim Piasecznie – na serwis, na kawę i po nowy motocykl Suzuki.

Suzuki Motors Piaseczno
ul. Puławska 34 (wjazd od ul. Okulickiego
05-500 Piaseczno
tel.: +48 22 112 01 77
www.suzukipiaseczno.pl

SMP_4

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl