Gogle motocyklowe 100% – nowe w Polsce, znane na świecie!
MotoRmania
18 lutego 2013

Firma Biketime chciałaby przedstawić Wam nową markę motocyklową za oceanu, która właśnie wchodzi na polski rynek – Ride100Percent!

Informacja prasowa

Ride100Percent, znane też po prostu jako 100%, są to gogle motocyklowe produkowane w San Diego od 1980 r. Od tego czasu marka zdobyła wielu zwolenników na całym świecie, a goglach 100% można zobaczyć takich zawodników jak: Mick Hannah, Antoine Meo, Johnny Aubert i wielu innych ze sportów motorowych i nie tylko. W Polsce, w takich dyscyplinach jak MX oraz Downhill, gogle wybrali: Paweł Szymkowski, Adam Tomiczek, Szymon Gembala, Sławek Łukasik, Michał Śliwa i inni których można znaleźć na naszej stronie biketime.pl.

Zobaczcie klip promocyjny oraz największe nazwiska marki 100%:

Polskim dystrybutorem gogli jest firma Biketime, a w ofercie znalazły się dwa modele – Accuri oraz Strata. Gogle mają nowoczesny design i jednocześnie oferują duże pole widzenia oraz komfort taki sam, jak w innych konkurencyjnych modelach z górnej półki. Ofertę gogli uzupełniają różnego rodzaju akcesoria takie jak: zrywki, system rolkowy oraz zimowe i kolorowe szybki na zmieniającą się pogodę. Są też szybki lustrzane, które razem z goglami nadają niepowtarzalny wygląd.

Producent zaprojektował gogle tak, aby rider cieszył się szerokim polem widzenia, łatwą wymianą szybki oraz krzywizną ramki idealnie pasującą do większości kasków. Na sezon 2013, polski dystrybutor oferuje gogle 100% za kwotę już od 139 zł. Takie ceny gwarantują, że w nadchodzącym sezonie, gogle na 100% znajdą swoich zwolenników!

Pełną ofertę, jak też opis oraz akcesoria gogli 100% znaleźć można na stronie dystrybutora biketime.pl. Zapraszamy też na facebook.com/Goggles100Poland!

Bike Time
Polski dystrybutor marek:
Transition Bikes, Moveo Safety, 100%
Kontakt:
05-501 Piaseczno
ul. Derdowskiego 46
tel: 22 757-26-92, 606-219-905
sklep: www.sklep.biketime.pl
e-mail: info@biketime.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły