Filtry powietrza i oleju WRP w Sklepie MotoRmania
MotoRmania
18 kwietnia 2016

WRP to światowy lider w produkcji markowych akcesoriów przeznaczonych do uprawiania sportów motocyklowych, w szczególności: motocrossu, enduro i supermoto.

informacja prasowa

Filtry powietrza WRP

Filtry powietrza WRP są produkowane w Holandii przy współpracy z firmą Twin Air, która jest najbardziej znanym na świecie dostawcą wyczynowych filtrów powietrza do motocykli i ATV. Filtry są wykonane w oparciu o nowoczesne materiały i technologię, przez co zapewniają skuteczniejszą ochronę przed zanieczyszczeniami oraz poprawiają osiągi silnika.

Opis budowy filtra powietrza:
1. Pierwsza warstwa gąbki, o nieco większych porach, zatrzymuje większe fragmenty nieczystości zasysane z powietrzem, np. piach lub błoto.
2. Druga warstwa, charakteryzująca się bardzo drobnymi otworami, zatrzymuje najmniejsze cząsteczki pyłu, jednocześnie umożliwiając odpowiedni przepływ powietrza do silnika.
3. Specjalnie opracowany i wyjątkowo wytrzymały materiał, z którego wykonana jest gąbka filtra powietrza, pozwala na wielokrotne pranie z użyciem środków chemicznych, łącznie z benzyną.
4. Gruby rant gąbkowego filtra zapewnia dokładny styk z brzegiem wlotu powietrza do kolektora, jednocześnie zapewniając optymalny przepływ powietrza.
5. Wyjątkowa technologia łączenia zewnętrznych oraz wewnętrznych elementów filtra powietrza zapobiega odkładaniu się nieczystości pomiędzy warstwami oraz w miejscach łączenia gąbek.

Filtry powietrza WRP są nieco mniejsze od fabrycznych odpowiedników. Ma to na celu łatwiejszy montaż oraz wpływa na poprawę cyrkulacji powietrza wewnątrz tzw. air box (miejsca, zwykle pod siedzeniem motocykla, w którym zamontowany jest filtr powietrza).

Pamiętaj, że filtry powietrza WRP są wykonane z bardzo dobrych jakościowo i trwałych materiałów, co bezpośrednio przekłada się na dłuższą żywotność.

Filtry powietrza WRP w Sklepie MotoRmania (klik).
Cena detaliczna: 75 PLN

Filtry oleju WRP

Filtry oleju WRP to jednorazowe wkłady, tzw. papierowe, są wykonane z wysokiej jakości materiałów filtrujących, idealnie pasują do konkretnego motocykla oraz zapewniają optymalny przepływ oraz ciśnienie oleju.

Filtry oleju WRP w Sklepie MotoRmania (klik).
Cena: 25 PLN

Filtry powietrza i oleju WRP są dostępne do wszystkich popularnych motocykli cross, enduro oraz quadów. Jeżeli używasz filtrów WRP, możesz być pewien, że Twój silnik jest w dobrze chroniony. WRP to gwarancja najwyższej jakości!

Dostępne na www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/ 877 24 86

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły