Ekipa Fireblade z Mińska Mazowieckiego – klip z sezonu 2017
Piotr Jędrzejak
6 marca 2018

Jeżeli z jakiegoś niewyjaśnionego powodu, wciąż nie czuliście tęsknoty za sezonem i potrzeby jazdy motocyklem, po tym filmie na pewno poczujecie.

Być może znacie już ekipę motocyklistów na Hondach Fireblade z Mińska Mazowieckiego. Być może znacie ich ze stron MotoRmanii. Jak widzicie, publikujemy ich coroczne filmy już od kilku lat. Nie dlatego, że mamy z nimi umowę lub jakiś dziwny pakt. Chłopaki po prostu co jakiś czas podsyłają nam link (zazwyczaj jest to podsumowanie sezonu), nam się podoba, więc publikujemy na naszej stronie. Nie jesteście pewni dlaczego? Cóż. Po prostu obejrzyjcie klip z minionego sezonu 2017. Wiadomość od ekipy też wiele wyjaśnia:

„Jak co roku nuda w domu daje kopa do tworzenia, przejrzeliśmy trochę materiał i stworzyliśmy filmik. Zbliża się sezon więc może podkręcimy trochę ciśnienie motocyklistom na pierwszy wyjazd :D”

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły