Ekipa Fireblade z Mińska Mazowieckiego – klip z sezonu 2017

- Piotr Jędrzejak

Jeżeli z jakiegoś niewyjaśnionego powodu, wciąż nie czuliście tęsknoty za sezonem i potrzeby jazdy motocyklem, po tym filmie na pewno poczujecie.

Być może znacie już ekipę motocyklistów na Hondach Fireblade z Mińska Mazowieckiego. Być może znacie ich ze stron MotoRmanii. Jak widzicie, publikujemy ich coroczne filmy już od kilku lat. Nie dlatego, że mamy z nimi umowę lub jakiś dziwny pakt. Chłopaki po prostu co jakiś czas podsyłają nam link (zazwyczaj jest to podsumowanie sezonu), nam się podoba, więc publikujemy na naszej stronie. Nie jesteście pewni dlaczego? Cóż. Po prostu obejrzyjcie klip z minionego sezonu 2017. Wiadomość od ekipy też wiele wyjaśnia:

„Jak co roku nuda w domu daje kopa do tworzenia, przejrzeliśmy trochę materiał i stworzyliśmy filmik. Zbliża się sezon więc może podkręcimy trochę ciśnienie motocyklistom na pierwszy wyjazd :D”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl