Dziwne zachowania kierowców: z kamery na kasku

- Piotr Jędrzejak

Wizard MotoVlog podsyła krótką kompilację dziwnych zachowań na drogach.

Jazda na kamerą – czy to na kasku, czy za szybą samochodu – to ostatnio dość popularna sprawa. Zdecydowana większość kierowców traktuje to jako „nagranie w razie wypadku nie z mojej winy”, ale nie można ukryć, że na takich nagraniach trafiają się czasem niesamowite „perełki”.

Jeden z motocyklowych video-bloggerów, Wizard MotoVlog stworzył nawet na swoim kanale serię QuickShot, czyli serię filmów złożoną z pięciu krótkich zdarzeń losowych zarejestrowanych w czasie jeżdżenia na moto. Jak napisał w mailu do redakcji: „Wypuściłem już 8 części, ale wybrałem moim zdaniem najlepszą w której można zauważyć różne dziwne i czasem zaskakujące zachowania zarówno kierowców samochodów jak i posiadaczy jednośladów.”

Jesteśmy w szoku.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl