Buty motocyklowe Icon Patrol – na każde warunki!
MotoRmania
10 kwietnia 2013

Oczekujesz bezpieczeństwa na najwyższym poziomie, komfortu i swobody w trakcie podróży? A może jesteś kurierem motocyklowym i niezależnie od pogody spędzasz po kilka godzin dziennie, przeciskając się przez miejskie korki?

Informacja prasowa

Zapewne od dawna szukasz butów, które nie wyglądają jak typowe „streety”, a jednocześnie wzbudzałyby dyskretną ciekawość otoczenia. Czasem chciałbyś zejść z motocykla, przejść kilka kroków po ziemi czy nierównym, zmoczonym chodniku, bez obawy, że zniszczysz swoje cenne obuwie motocyklowe. Icon Patrol, to coś dla Ciebie – bezkompromisowe i stylowe buty legendarnej, amerykańskiej firmy!

Są wyposażone w antypoślizgowe, bieżnikowane, grube podeszwy oraz żelowe wkładki poprawiające komfort we wnętrzu. Górna część wykonana jest z impregnowanej skóry ze wzmocnieniami na palcach, piętach oraz wokół kostek. Konstrukcja typu 3/4 oraz zapięcia na 2 klamry, w tym 1 wokół kostki, znacznie podnoszą bezpieczeństwo. Wodoodporna membrana czyni je idealnymi niemal w każdych warunkach pogodowych. Ponadto są bardzo dobrze wentylowane i łatwe w konserwacji.

Buty Icon Patrol dostępne są w dwóch kolorach: czarnym oraz ciemno brązowym. Cena detaliczna to 699 PLN.

Dystrybutor w Polsce:
www.e-Szosowe.pl,
MotoX s.c.,
Al. Prymasa Tysiąclecia 74A,
01-424 Warszawa,
tel. 22/ 877-26-86, 661-661-111.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły