BEZPŁATNY kurs dla instruktorów nauki jazdy A i/lub B
MotoRmania
18 maja 2015

Projekt jedyny w swoim rodzaju już działa! HigH Szkoła Jazdy organizuje i w 100% sponsoruje(!) kurs dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy kategorii A i B!

informacja prasowa

HIGH Szkoła Jazdy zaprasza Cię na otwarte spotkanie informacyjne, w dniu 27 maja 2015, środa, godzina 18:30 do naszej sali wykładowej, przy ulicy Chwaliszewo 76 w Poznaniu. (Infolinia: 884 300 255, 61 670 38 70)

Zdobądź Państwowe uprawnienia

Udział w kursie daje możliwość nabycia uprawnień instruktora nauki jazdy. Kurs jest obowiązkowy, aby przystąpić do egzaminu państwowego.

Praca stała (główna) lub dorywcza (popołudnia, weekendy lub kilka godzin dziennie).
Możliwe zarobki to nawet około 3000 zł

Oferujemy pracę w różnym wymiarze czasu. Istnieje możliwość dostosowania czasu pracy do dyspozycyjności instruktora i jego innych zajęć (np. nauki czy studiów lub pracy w innej firmie).

Nasza Firma się rozwija, rośnie liczba naszych Klientów,
usprawniamy naszą działalność

Nasze hasło to: NAJLEPSI INSTRUKTORZY PRACUJĄ W HIGH. Jeżeli chcesz dołączyć do profesjonalnego zespołu nauczycieli – instruktorów nauki jazdy, to musisz do nas przyjść.

W 100% SPONSORUJEMY KURS NA INSTRUKTORA NAUKI
JAZDY KAT A i/lub B. (warty 3300zł – 4500zł)

Uczymy Cię bezpłatnie. Kurs trwa około 10 tygodni. Następnie podchodzisz do Egzaminu Państwowego i zaczynasz pracę u nas – w najlepszej Szkole w Wielkopolsce.

Szczegółowe informacje oraz wymagania dotyczące instruktorów nauki jazdy znajdziesz oczywiście na naszej stronie – kursy na instruktora nauki jazdy.

Uzupełnienie:
* na spotkanie informacyjne może przyjść każdy zainteresowany z osobami towarzyszącymi
** Państwowe uprawnienia może zdobyć osoba, która ma Prawo jazdy od minimum 2 lat oraz minimum zawodowe wykształcenie.
*** oferta bezpłatnego Kursu jest skierowana do najlepszych Kandydatów na Instruktora, którzy przejdą proces rekrutacji.
**** od osób, które zakończą Kurs oczekujemy pracy w naszej Firmie

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły