„Bezpieczne 2 koła” wjeżdżają w nowy sezon z olbrzymią dawką energii!
MotoRmania
2 maja 2016

Bezpieczeństwo na drodze to dla nas wszystkich sprawa najwyższej wagi i ta kwestia nie podlega żadnym wątpliwościom. Czasami jednak  sprawa nie jest tak oczywista jak może się wydawać. Robimy błędy, przewracamy się, nie dajemy się zobaczyć w lusterkach innym kierowcom, lub po prostu nie wiemy jak pomóc bliźniemu!

 Czas na zmiany! Salon Modeka Świdnica zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w spotkaniu motocyklowym „Bezpieczne 2Koła”.

Impreza rozpoczyna się od pokazu jazdy zręcznościowej, wywodzącej się z „Gymkhany” – pokaz poprowadzi Oskar Kubicki. Precyzyjna jazda między pachołkami doskonale zobrazuje wszystkim zainteresowanym jak trenować jeżdżenie motocyklem i jak istotny jest balans ciałem czy technika jazdy.

Organizator zaprasza również na szkolenie z pierwszej pomocy czy instruktaż odpowiedniego doboru stroju motocyklowego – tak aby był wygodny i bezpieczny.

Na imprezie zaprezentują się również szkoły nauki jazdy Wiraż oraz Torus. Motocykliści będą mieli również  okazję spotkać się również ze Stowarzyszeniem Motocyklowym Rider – Świdnica czy funkcjonariuszami Policji, pełniącymi swoją służbę na motocyklach.
Patronat honorowy nad wydarzeniem „Bezpieczne 2 Koła”, objął Prezydent Miasta Świdnica.

Impreza rozpoczyna się 7 maja o godzinie 10.00  pod Urzędem Miasta Świdnica.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły